Aca HO Modeli

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Auuu nisam primetio odmah:glup Ovako ispada kao provokacija prema Hyuperionu.;)
 

Mmarkkonyy

Član foruma
Supporter (2016)
Aco, lepo se igraš sa modelima! :palac_gore:
Ali šta se dešava sa izradom velike makete??? :neznam:
Sećam se kad si redovno izbacivao slike sa radovima i sjajnim idejama koje si imao.
Da li si odustao od izrade makete?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ti jos uvek ides po opremu?? Nisto on line jel?
Bice zahebano ugraditi dekoder u tog malog djavola..kao u onu proslu sto si se zezao d ugradis!
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ti jos uvek ides po opremu?? Nisto on line jel?
Bice zahebano ugraditi dekoder u tog malog djavola..kao u onu proslu sto si se zezao d ugradis!
Ma nema problema za dekoder.Ima pripremu,samo ubodem.Tacnije iz nje sam izvadio dekoder koji sam ugradio u E71.Nabavicu novi isti takav.Nece biti zvuzna Boro jer se ovi vagoni deru jace od sound dekodera.:hihihi:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Aha znaci ta prica..a jel postoji zvucni za ovaj model? Bas bih voleo da cujem ovu malenu masinicu kako radi..
Inace,koliko cilindara ima ovakav pravi model? Deluje mi da ima bar 6 komada..
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Aha znaci ta prica..a jel postoji zvucni za ovaj model? Bas bih voleo da cujem ovu malenu masinicu kako radi..
Inace,koliko cilindara ima ovakav pravi model? Deluje mi da ima bar 6 komada..
Evo nasao sam jednu sa dekoderom.Po zvuku bih rekao da je motor od IMT traktora:hihihi: Lepo radi masina iako treci cilindar ima problem sa ventilom.Nebih se bunio da imam taj dekoder.Ima mesta unutra i u kabini jer su motori direkt na biksnama:hihihi:

 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh