Aca HO Modeli

Davor

Veteran foruma
Češki kušet je devedesetih išao na Hellasu kao sezonac na relaciji Atina - Budimpešta - Prag.
Ruski spavaći je išao za Bar i za Atinu u sastavu sezonskog voza "Meridijan": Prag - Atina - Prag. :)
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Moja kolekcija je posle godisnjeg odmora dobila pojacanje.Ima novih stvarcica a ima i poklona:ples2:

Prvo cemo novu Liliputku BR 75 sa 21 pinskim dekoderom.Prvi put se srecem sa ovim dekoderom.Neznam sta ce toliki pinovi!?


Screen Shot 2016-02-24 at 19.35.16.png
Screen Shot 2016-02-24 at 19.36.19.png
Screen Shot 2016-02-24 at 19.37.50.png
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
I ja sam se pitao zasto ima toliko pinova? Zna li neko?;) Ipak ima velike razlike izmedju 8 i 21 pin..
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo jos noviteta! U pitanju su pokloni od kolege Virusa:respect: Hej! A dogovor je bio da se menjamo za sine i semafore ali covek spakovao HO zaostavstinu:aplauz:
Joj sta je taj covek sve spakovao u jednu kutiju od Maerklin seta i to mi urucio tokom nedavnog susreta u Zagrebu:ples2: Ima tu svega i sve u HO jer se kao sto znate prebcio na N razmeru:palac_gore:
Ima vagona,Pruznih prelaza raznih delova. Ima tu i komjuterske robe.:pivo:Kamere za nadzor makete,Zvucnici,misevi,bluetooth zvucnici i svasta nesto:ples2:Uh zamalo da zaboravim i vrhunsko belo vino iz njegovog kraja.:palci_gore::ples2::palac_gore:

Ima tu zapocetih prerada pa cu se potruditi da zavrsim zapoceto. ;)

Par modela su u delovima jer je zapoceo prerade ali je Tihi to sve uredno zapakovao u kesice tako da se sve moze sklopiti.:pozdrav:


Nesto modela i robe ce ici mom drugaru Dzo66 jer je i on ucestvovao u trange frange a i vino cemo popiti:palac_gore:

Model Kraus Maffei koji je zapoceo preradu u Titovu Sutjesku je u procesu farbanja pa cu njega kasnije predstaviti.

Screen Shot 2016-02-25 at 18.57.13.png

Screen Shot 2016-02-25 at 18.59.38.png



Ovom prilikom cu mu se jos jednom javno zahvaliti na poklonima.:naklon: HVALA Tihomile! :naklon:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Upravo je to ono sto cini ovaj hobi najboljim na svetu..ta paznja i pokloni za koje ja iskreno nisam ni slutio da se desavaju u ovom malenom svetu;)
Sve u svemu..cini nas boljim ljudima:palci_gore:

Svaka cast za Tihomila:papa: Aco moramo mu se oduziti kad ponovo dodje kod nas:)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh