Cestovna vozila - PROTOTIP & MODEL

speed2

Član foruma
Odlična slika Thommo! Ja se isto nadam da bude koji "spašen" i restauriran za uspomenu, jer ipak ovo su prvi Volvo- i u HR!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nije to F89, Vule, tvoj je F12. Sličan je i F10, malo stariji model od Volva. Oba su imala i verzije sa pravokutnim farovima.

Edit: Vule je već editirao post... ;)
 

Attachments

  • v_f10.jpg
    v_f10.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 83
  • Volvo-F-12-(1990-1).jpg
    Volvo-F-12-(1990-1).jpg
    195.8 KB · Pregleda: 80

vule

Poznati forumaš
17.jpg

je to je "desetka"
 

Josip1311

Član foruma
Evo sad gledam onu kutijicu sa dijelovima što ti je ostalo,i nisam siguran al' mi se čini da je tamo rudo od prikolice sa kotačima,dali si probao složiti i prikolicu isto takvu sa šticama ;)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Naisao sam na sliku jednog modela kamiona u 1:87 za kojeg nisam siguran koje je marke/tipa ali
koji mi onako na prvi pogled izgleda veoma dobar za preraditi ga u naseg FAPa 1520.

Jel zna neko koji i kojeg proizvodjaca je ovaj model?
132124514_1.jpg
FAP1520-05.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim da je ovaj gore model od Brekine Hanomag/Henschel!
Pun ih je e-bay ;) Može biti da se od njega može preraditi u FAP-a :hmmm
 

speed2

Član foruma
Mon kaže:
Naisao sam na sliku jednog modela kamiona u 1:87 za kojeg nisam siguran koje je marke/tipa ali
koji mi onako na prvi pogled izgleda veoma dobar za preraditi ga u naseg FAPa 1520.

Jel zna neko koji i kojeg proizvodjaca je ovaj model?



Wiking ti je proizvođač ovog kamiona. Da, uz doradu bi se i dalo preurediti njega u Fap- a...
 

Mon

 
Osoblje foruma
:naklon: Damiru i speed2!

U pravu ste, ovo je Wikingov Hanomag/Henschel a u novije vreme ga proizvodi i Brekina.
Posto je najslicniji sa nasim FAPom, najverovatnije ce to da bude moja sledeca prerada -
samo da se nadje malo vremena. :zvizdi:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Jel zna neko dali postoji model kao na slici (tegljac+prikolica+prikolica)u 1:87?
Scaniadoubletrailer02.JPG
 

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim da je ova kompozicija napravljena za Australiju!
Ne znam gdije bi po Europi takva kompozicija mogla voziti :zvizdi:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
U Skandinaviji može. ;)

Traktor je Scania Longline, extra duga kabina. Herpa ne proizvodi ovakve kabine u 1:87, ali sam vidio par prerada na ebayu gdje su ljudi prodavali takve privatne prerade...

Ova cisterna je otišla za 112,99 eura!! >8-o:
Scania R Topline Longline R Singer_p1a_eur112,99.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
@ Damir
Kod nas cesto dolaze ovakve kombinacije Damire.
Evo jedne fotke od pre par nedelja (fotkano mobilkom :S: ).
IMAG0073.jpg


@ Thommo
Mene vise interesuju prikolice (zbog sastava) no sam tegljac Thommo,
ali moram da priznam da bi bio zainteresovan i za neki tegljac sa produzenom kabinom kao kod onog s tvoje slike.
:ljubav
 

Herceg

Član foruma
Thommo kaže:
U Skandinaviji može. ;)

Traktor je Scania Longline, extra duga kabina. Herpa ne proizvodi ovakve kabine u 1:87, ali sam vidio par prerada na ebayu gdje su ljudi prodavali takve privatne prerade...

Ova cisterna je otišla za 112,99 eura!! >8-o:
ovaj kamion u stvarnosti je prerada nije org longline nek netko to pokuža na 1/87 :palci_gore:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Da stavimo i ovdje ovu ćaćinu TAM-činu... Damir kaže da su na riječkom području vozila dva.

Možda netko zna još koju činjenicu o tim INA kamionima? Da li ih je bilo u svim krajevima ili su bili baš nabavljeni za prijevoz maziva iz Riječke rafinerije?

246804_379016588834409_281360764_n.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh