DeAgostini "Legendarni automobili"

sc 850

Član foruma
Navodno da će do broja 45 izlaziti samo ruski modeli,bez ubacivanja zapadnih.Očekivao sam puno više...
 

sittingbull

Član foruma
koja je slijedeća istočnoeuropska "legenda", zna li tko? ili se bude pojavilo nešto zaistač legendrano od preko kanala ili oceana?
 

Damir

 
Osoblje foruma
Izašao je istočnjački "kramp"...

10592668_931341540215345_8565751040318066104_n.jpg

U sljedećem broju izlazi WARTBURG 312 LIMOUSINE,a on izgleda ovako...

awe-wartburg-312-1-limousine-de-132381.jpg
 

nik

Veteran foruma
Ovih Wartburga je kod nas bilo, bez obzira na to što ih se malo tko sjeća; to znači da je izbor tog modela potpuno korektan za ovu seriju.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Wartburg je na kioscima! Za 14 dana izlazi Vaz 2107...:fp: Uglavnom još neko vrijeme se ne očekuje ništa normalnije.

vaz2107_jiguli_s_jurnalom_avtolegendi_sssr_31.9.product.large.jpg
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Zna li neko jel ce izaci ili su vec izasla vozila Buba 1303s i opel kadet A ?Jel ima u raznim bojama jedan te isti model ili samo u jednoj boji?
 

Damir

 
Osoblje foruma
Zna li neko jel ce izaci ili su vec izasla vozila Buba 1303s i opel kadet A ?Jel ima u raznim bojama jedan te isti model ili samo u jednoj boji?
Nijedno od navedenog nije izašlo,a možda niti neće. DeAgostini nema autorska prava na puno auta koja su se vozila po yugi,tako da nećemo vidjeti niti škodu 100 L ili 110 LX.
 

Herbie

Član foruma
Pitao me kolega iz Srbije da li znam kad će izaći Lada 2107 pa Vas molim za pomoć. Zna li netko u kojem broju bi to trebalo izaći?
 

Herbie

Član foruma
Odakle ovaj naziv Vaz i kad bi se to trebalo naći na kioscima? Pogledao sam njihovu internet stranicu, ali nigdje na vidim dinamiku izlaženje tj. koji je broj izašao i za koliko brojeva će biti ta Lada (Vaz).
 

Mon

 
Osoblje foruma
Odakle ovaj naziv Vaz? ...

VAZ: Volzhsky Avtomobilny Zavod (ВАЗ, Во́лжский автомоби́льный заво́д) je u stvari fabrika gde su se ta vozila proizvodila tada a i danas.

Na Google-u se ovakve informacije pronađu za 1 sekund. :sef:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pogledao sam njihovu internet stranicu, ali nigdje na vidim dinamiku izlaženje tj. koji je broj izašao

To nećeš ni saznati jer nigdje ne piše. U RH samo dva čovjeka to znaju,ali nesmiju reći jer ih obvezuje ugovor sa DeAgostinijem. Ja tu i tamo od njih nešto saznam,ali nesmijem ih ugroziti tako da...:sutim
Ova Lada ili ti ga VAZ 2107 izlazi u RH i BiH 09.09.2014 dakle za dva tjedna.
 

Herbie

Član foruma
Dečki, nisam bio siguran u informacije koje sam pronašao pa sam zato sve detaljno ispitao jer će kolegi iz Srbije model nabavljati vozač iz Osijeka koji vozi prema njegovom kraju. Hvala na informacijama.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh