Heris Gbs/Hrrs - HŽ/SŽ

nik

Veteran foruma
Idealno pašu Kleinova od Eas vagona. Ja sam si ih nabavio u Beču krajem 2009. Nažalost i ta posljednja Kleinova trgovina je zatvorena prije mjesec-dva ali navodno možeš još uvijek naručivati dijelove poštom.

www.kkmb.at
 

nik

Veteran foruma
To su oni trokraki, pazi jer za MAV Eas vagone imaju i peterokrake; kad sam bio tamo 2009. nije bilo problema sa nalaženjem odgovarajućih dijelova jer me starija gospođa koja je tamo radila pustila otraga u skladište-radionu da si po kutijama i vrećicama izaberem što trebam pa je ona na kraju samo sve zbrojila i naplatila (u stvari ja sam brojao jer su dijelovi sitni a ona relatvno slabo vidi).
 

wiggum

Veteran foruma
Izidor kaže:
Evo dečki,
nakon dugog čekanja imate opet jedan model HŽ teretnog vagona.
Heris je izbacio dugo očekivani model :
http://www.memoba.at/bilder/heris_hs17502.htm

Naravno, čekamo prve utisce novih vlasnika.
Kako je vidjeti na modelu fali fiksno kvačilo između oba djela vagona, jer je riječ o vagonskoj jedinici.

Ljep pozdrav,
Izidor

Da li ih ja ne vidim ili Memoba više nema ovih vagona?
 
A

Anonymous

Guest
Ja ih vidim kod Memoba, ali mi je zato NC-ov link malo cudan... :??: :??: :??: :??:
 

nik

Veteran foruma
A kaj ste se toliko raspisali o tom 17502, to je isti onaj HŽ Gbs od prije samo se sada prodaje u paru po nimalo povoljnijoj cijeni...

:wc:

Oba vagona sa istim brojem i to onim koji je bio i dok se 17502 prodavao solo za 20-ak eura.

:uvrnut
 

wiggum

Veteran foruma
piccolo kaže:
wiggum, pa onaj link kaj je isidor okacio

Ti direktni linkovi ne garantiraju da vagona ima. Garancija da vagona ima je da se vagon nalazi na nekom od popisa (proizvođača ili novosti). Znam da taj link radi, rekel je to i NClight odma post poslije mojeg, ali to ne znači ništa.
 

Izidor

Član foruma
Ako je neki model bio izbrisan iz noviteta u Memobi, onda je prodan i onda se čeka, da dođe novi model u dučan.
Tada Memoba i napiše na listu noviteta, da je ponovo dostupan.

Normalno ima jedan ili par primjeraka na zalihi, pa brzo ide, tako da treba čekati novu zalihu.

Ljep pozdrav,
Izidor
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
HŽ i SŽ Hrrs-z (dakle 2x Gbs), u epohi VI (?):
herisszhz.jpg


http://www.naumann-online.de/shop/news.php?newid=55&inhalt=25.01.2014 - Heris Neuheiten 2014

EDIT: wiggum
 

wiggum

Veteran foruma
Ma to su gluposti, ti vagoni se čekaju već godinama. Evo kompletnog popisa najavljivanih modela:

(17501 2-achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs, braun, SZ, Epoche IV,
Wagen- Nr. 150 1 521-8
17502 2-achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs, braun, HZ, Epoche IV, Wagen- Nr.
17503 2-achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs, braun, JZ, Epoche IV,
Wagen- Nr. 150 5 384-4)

17504 Expressgutwagen Typ Gbs, braun, HZ, Epoche V, Wagen- Nr.
17505 Viehtransportwagen Typ Gbs, pink, HZ, Epoche V, Wagen- Nr.
17506 Doppeleinheit Hrr-z, braun, HZ, Epoche V, Wagen- Nr.
17507 2-achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs - Expressgutversion, gelb blaues Band, HZ, Epoche IV, Wagen- Nr.


17510 Doppeleinheit Güterwagen Hrrs der HZ, braun, Epoche VI
17511 Doppeleinheit Güterwagen Hrrs der SZ, braun, Epoche IV/V
17512 Doppeleinheit Güterwagen Hrrs der SZ, braun, Epoche VI




17517 2achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs, braun, SZ, Epoche IV
17518 2achsiger geschlossener Güterwagen Typ Gbs, braun, HZ, Epoche IV
17519 2achsiger geschlossener Güterwagen Typ JZ, braun, SZ, Epoche IV
:wc:
http://www.heris-modelleisenbahn.de/modelleisenbahnen/andere-laender-gueterwagen.html
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh