Iskustva prilikom prodaje/kupnje

robogovi4

Poznati forumaš
Mislio sam ti poslat poruki na pp da ovdje ne spamam ali, možda treba još nekome; dakle je, Visa devizna kartica, tako je, ali moraš na Paypal računu još podesit valutu na €, tada ti sa deviznog skida te € koje imaš na računu i nema nikakve "pretvorbe" (nit privatizacije ;)
 

exClan_001

Bivši član foruma
Sad smo malo OT. Devizni je na visa deviznoj kartici i vezan je uz euro, uplatim eu ili kn na njega i uvijek skida više jer prikaže koliko je skinuto i preračuna u kune. I ispada oko 8 sa troškovima.
Kad je preko 200 eu račun, tada je povoljnije kupiti devize i deviznom doznakom platiti u inozemstvo.
Kolega, krivo radite.

Odneseš eure na devizni račun i uzme ti točno toliko eura ! Da pojasnim ako je račun 120 eura skida ti se točno 120 eura ;) Tko ne zna plača 8,04 kn za euro !
 

Damir

 
Osoblje foruma
Imam samo jedno pitanje!
Dečki (neću imenovati) koji su se javili na moje oglase da bi kupili ono što je bilo u prodaji,da li vidite moj odgovor u PP-ima?
Pitam jer nema nikakve povratne info,a modeli su spakirani i čekaju adrese.
 

sasakaradjordjeva

Novi član
Od početka bavljanja ovim hobijem 80% stvari sam kupio od dvojice kolega iz Slovenije.

Prvi je Kasti od kojeg sam kupio cca 70% od onih navedenih 80% i kod njega su fer cijene, a kvaliteta robe je neupitna i preporuka za kupnju.
Drugi je Ducko74 od kojeg sam kupio nešto stvari i tu nemam niti jednu zamjerku. Čovjek je za sve vrste dogovora i kombinacija. Moje preporuke....

Što se tiče negativnih iskustava svakako pripaziti na lika koji je na Bolhi pod nadimkom chopin02 iz Slovenj Gradeca. u realnom životu je Peter Mlakar. ovog lika se OBAVEZNO kloniti...
ovo vredi znati vec sam pregledao bolhu vise puta jako je prisutan sa svojim modelima
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Sve pohvale forumaškom kolegi "apc", momentalno odgovaranje na mailove i poruke, vrhunska roba i pristojna cijena. Nekompliciran. Konačno sam kupio od nekog vagon kojem prozori nisu prepuni otisaka prstiju. Svaka čast, vagon izgleda kao nov.
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Samo kao podsjetnik. Mr. Virus još uvjek nije podmirio svoj dug 60 eur. Nadam da nečete brisati post i ovdje kao što ste ga kod oglasa u roku 10 minuta.
svejedno ljep pozdrav svima
 

mmatja

Poznati forumaš
Ne znam na kakav način prodaje se to dogovarate, ali koliko je meni poznato, ako se prodaje i šalje putem pošte i plača po pouzeču, NE MOŽE! se dogoditi, da ti je netko nešto dužan, jer ako ne plati, ne može to ni dobiti...
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Matja postoji rijec poverenje. Kad sa nekim radis vise vremena pa te on zamoli da treba hitno al mu plata stize za sedmicu ili dve zasto da ne bih slao. Ali desi se svasta. I meni je to prvi put u vrijeme bavljenja s tim hobijem. Od svih postenih nagazis na minu. OD toga prosla godina i nesto nije to novo. Samo dajem na znanje. Pa sada covek ima da razmisli dali ima smisla biti dobar ili .....
 

Mon

 
Osoblje foruma
Aj idemo nabacit i neki pozitivni ton...
Naređenje - izvršenje! ;)

Izuzev za prevaranta @sini -ja za kojeg nemogu da kažem nit jednu jedinu pozitivnu reč, ja imam najveće pohvale i najviše ocene za sve ostale kolege iz Slovenije s kojima sam do sada surađivao, a to su:

- n amater,
- milošjocif
- Gorchi
- borutp
- Branko - MOKO
- i svakako nezaobilazni članovi Kluba Baat koji su mi znajući da me je "majstor svog zanata" Sini pokrao za tri sanduka Baat vagona, izašli u susret i poslali mi tri nova !
Javno im se zahvaljujem - ovakve stvari se ne zaboravljaju i naravno, ostajem njihov potencijalni suradnik sve dok se bavim ovim hobby-jem!
.
 

rcazin

Član foruma
Pohvale za kupnju od forumasa Martina iz Ogulina. Stvari su stigle kakve su bile i opisane te odlicno zapakirane.

Pozdrav
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Pohvaljujem kolegu Tumbas Tomislava,jer je nakon mojeg PP-a upucenog njemu za rezervaciju odredjenog modela nazvao iz
susjedne drzave i potrosio nesto,nemalo novaca da mi se javi i da dogovorimo.
Nadam se da ce sve ispasti po dogovoru,ovo je svakako hvalevrijedan potez.
Svakako cu i dalje sa takvim clanovima foruma pokusavati/nadam se uspjesno poslovati.
Tomislave,:pozdrav:.
 

Davor

Veteran foruma
Od Tumbas Tomislava sam i ja kupovao i mogu reći sve najbolje za saradnju, poštovanje dogovora i ekspeditivnost.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Evo,kolegu pohvaljujem zbog nacina odnosa prema mogucem kupcu,bez obzira otkud je i kako ce se naplatiti.
Za svoj model ce svakako dobiti lovu koju trazi,prije ili kasnije.
Svi se znamo preko ovog foruma,znamo tko je kakav i sa kime mozemo poslovati na koji nacin.
Sad ovisi o svakome pojedinacno kako ce svoju ponudu prodati/dobiti trazeni novac.
Oni ostali koji nesto zayebu ili nekog preveslaju,za njih treba otvoriti posebnu temu.
 

Nkokot

Novi član
Pozdrav forumašima,
imam neodoljivu želju pohvaliti kolegu Ivana Zetovića na besprijekorno odrađenoj prodaji.
Loksica je došla vrlo brzo i tako brižljivo upakirana da nije bilo šanse da se nešto ošteti u transportu.
Želim mu puno poslanih pošiljaka.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh