Iskustva prilikom prodaje/kupnje

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ja bih malo pokudio ozbiljnost MOKO-a , prodali su vagone sa starom numeracijom a novim pakiranjem i novom numeracijom na kutijama, molim Vas provjerite si vagone, kolega uzeo 7 komada i dobro da je išao provjeravati
Eto nadam se da nije bilo namjerno i da će gospodin Kovač to popraviti
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ja bih malo pokudio ozbiljnost MOKO-a , prodali su vagone sa starom numeracijom a novim pakiranjem i novom numeracijom na kutijama, molim Vas provjerite si vagone, kolega uzeo 7 komada i dobro da je išao provjeravati
Eto nadam se da nije bilo namjerno i da će gospodin Kovač to popraviti
Ne mogu vjerovati da nitko nema komentar na ovo
 

Bosphorus

Član foruma
G. Branku su vagoni stigli dan prije susreta i potrudio se što prije ih spremiti i ponijeti sa sobom kako bi ljudi uštedjeli na poštarini i što prije dobili svoje modele... Nemojmo odmah kritizirati ozbiljnost MOKO-a, kada se šlamperaj nalazi u Tilligovim kutijama. Vjerujem da će g. Branko sve riješiti na zadovoljstvo kupaca, tek je polovica drugog radnog dana nakon susreta...
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Jasno, isto sam napisao i u svom postu ali treći je dan od susreta , na službenim stranicama trgovine , na mailovima kupaca nema isprike nema odgovora ( nešto poput dragi kupci brzo se javite, provjerite brojeve , zamijenit ćemo, nije naša greška, itd....)
 

Zoki

Član foruma
Događaju se pogreške, ovdje je zeznuo Tillig. Već budu stigli pravi vagoni, samo se treba strpjeti...
 

1borna

Veteran foruma
Damireee...prozvan si! :spavanje
I ja se slažem da treba navesti sve što je nužno da se potencijalni kupac može orijentirati, obično oni koji ne navedu cijenu nisu sigurni
koliko mogu tražiti pa na upit kažu- a koliko bi vi dali?
Ako stave prenisku cijenu gristi će se jer su dali prejeftino a ako stave previsoku neće biti interesa....ja se u nedoumici postavim ovako-
koliko bih ja dao za nešto takvo toliko i tražim! :djed
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Apsolutno se slažem sa Wigumom , kolega Martin , kolega Keniki, Damir imaju jako dobre podatke o modelu koji se prodaje,

Cijena je važna, slika je važna i barem osnovni podatki
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ok za fotke I detaljan opis..sto se tice cene mislim da ne mora da se pomene u oglasu!
Moze I opcija KONTAKT zato sto nekad cena zavisi od dogovora ili ako je neko spreman na zamenu ili slicno pa se onda cena menja u zavisnosti od dogovora sa musterijom!
Meni licno ne smeta ako oglas nema cenu,ako sam zainteresovan ja posaljem poruku prodavcu I onda dogovor ide dalje!
Realno..
Nekad ljudi ne znaju fiksnu cenu svojih predmeta sto ne znaci da ne bi trebali da postave oglas..
 

Damir

 
Osoblje foruma
Niste se dugo pokačili na forumu pa sada hajdeeeee...
Koliko puta smo kao admin/moderator apelirali na ljude koji nemaju ono osnovno u svojim vlastitim postavkama,a to je AVATAR.
Koliko je od vas poslušalo? 5%
Zašto bi nas itko trebao slušati kad kažemo da se u prodaju postave 3 osnovne značajke?
Koliko puta smo govorili da ako imate više predmeta u prodaji,ali ne više od 5 i to u istoj skali da se stavi u jednu temu.
Tko sluša? Malobrojni...
Uglavnom nama je najbitnije da ste kulturni,forumski se družite i fino se ponašate,a sve ostalo ćemo lako...

Da se ne nastavlja ovo sve zajedno,ja ovo ja ono tema je do 1.Maja pod ključom,a vi pamtite koga treba pokuditi ili pohvaliti.
Eto toliko od mene-Nas forumskog osoblja. Hvala!
 
  • Like
Reactions: Mon

Damir

 
Osoblje foruma
Otvaram Vam temu u nadi da će biti više hvalibabe od tužibabe!?
Navali narode...da vidimo tko je sada na tapetu!? :vrag3:
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Damir, onaj neki iz Viškova PRVI!
Stavi oglas za prodaju pa taman dok ga se zove, on se kobajagi predomislio!
:help:

:cool_2:
:pozdrav:
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
a čuo sam da ima i dizače cijena , kad ga nazoveš kaže da mu je neko iz Koprivnice ponudil više za isti model...:p
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Pohvalio bih gospodina Stanleya na odličnom pakiranju, brzim pošiljkama izrazito niskim cijenama modela i flexibilnosti za dogovor
 

1borna

Veteran foruma
Slažem se u pogledu primoraca iz Viškova, najprije te zaslini predstavljanjem svoje DRG kolekcije a onda to prodaje po
viisokim cijenama! (tko zna koja će epoha i uprava sada biti na redu?);)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh