Iskustva prilikom prodaje/kupnje

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo ja bi pohvalio gospodina @Ivan Zetović ..
-Odlicna komunikacija.. uzvracen odgovor odmah..
-instant reakcija..
-Slanje u superrekordnom vremenskom roku..
- postarina poptuni realna i ekzaktna
- upakirano profesionalno mnogi bi se razvikani internet shopovi postidjeli
E bay rjecnikom 5 stars fur alle!!!!
 

mladen

Član foruma
Veliki pozdrav i pohvala za kolegu istra1977 koji mi je poslao postom robu za koju smo se dogovorili i upakovao je vise nego profi,roba je ekstra:party:.
PREPORUKA ZA SARADNJU.Hvala jos jednom za saradnju
 

hyperion

Veteran foruma
Zahvaljujem @mr.0 na poklonu (Iveco tegljać i vatrogasne nadogradnje), prijatelju Berislavu iz Zagreba što je preuzeo paket, strojovođe koji su paket dovezli iz ST u ZG te Toma s foruma zeljeznice.net, jer je bio spreman mi pomoći oko isporuke. Hvala svima! :pivo:
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Da vidis tek ja kad ga zakomplikujem hehehe..jednom prilikom cu opisati kako je centrala za maketu stigla do mene! Preko 7 gora i 7 dolina..
da, tom prigodom sam stajao u ćetvrtoj ili petoj dolini...

Kolega, tek kombinacije i kompenzacije mogu posložiti s Vladimirom, Marincem, Pejcom, pa u to umješamo i prodavače na forumu ebay-u i bolhi... strašno!
Sjeti se kako je putnik iz podravke pozvonio na vrata kod tebe i kojem rutom je bnsf manevarka išla u kc!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
da, tom prigodom sam stajao u ćetvrtoj ili petoj dolini...

Kolega, tek kombinacije i kompenzacije mogu posložiti s Vladimirom, Marincem, Pejcom, pa u to umješamo i prodavače na forumu ebay-u i bolhi... strašno!
Sjeti se kako je putnik iz podravke pozvonio na vrata kod tebe i kojem rutom je bnsf manevarka išla u kc!
Da da Podravka sad se secam hehehee! Sta smo sve spremni da uradimo za komad modela..
 

Pejc

Veteran foruma
da, tom prigodom sam stajao u ćetvrtoj ili petoj dolini...

Kolega, tek kombinacije i kompenzacije mogu posložiti s Vladimirom, Marincem, Pejcom, pa u to umješamo i prodavače na forumu ebay-u i bolhi... strašno!
Sjeti se kako je putnik iz podravke pozvonio na vrata kod tebe i kojem rutom je bnsf manevarka išla u kc!
Sve mi se čini da su kolege @66dovla i @marinac "začini" u svakoj kombinaciji :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh