Kolekcija u ladici by NClight

NClight

Hybernated
Auuuuu... prošla godina dana a ja nisam ništa stavio u temu! :crvenilo: :crvenilo: :crvenilo:

U stvari, tema više nema odgovarajući naziv... barem trenutno jer nakon adaptacije stana nemam više stol, a ni ladice :mad:: (o maketi nećemo ni ovom prilikom >:) )
Dakle, kolege kojima sam obećao nakon otezanja papaka u amanet ostaviti ladicu (praznu, naravno) i dijelove stola ostaju praznih ruku >:D: >:) >:D:

U međuvremenu se nešto nabavilo ali sitno... krediti i uređenje pojeli sve, no upala je poneka loksica i vagončić, DRG naravno, a ovih dana će biti još nekih popuna sa sličicama koje sam ostao dužan od.. pa, početka teme. Tri kartonske kutije i kofer... to je trenutni dom za kolekciju, no nadam se boljem.

Veseli me trenutno novost od Liliputa u N-u: E44 i Karwendel express iako za sada u bojama Ep3, nadam se izdanju u Ep2 DRG.
Lista za nabavku nikako da se smanji... e to me brine >:)
 

SHUCA

Poznati forumaš
Neki spadoše sa konja na magarca,ali ima još gore:

Sa ladica na kartonske kutije..... :??: C-C-C-C- :crvenilo:
Idem nagovoriti Torentea da pokrenemo parnicu radi nepoštovanja oporuke :D
:citaj: Ma ,da si ti nama živ i zdrav :!: Prava kolekcionarska vremena su tek pred tobom.
Kako deca rastu i porodica se uklopi u kolotečinu-pojavi se i vreme za hobby...
 

NClight

Hybernated
Nije prepreka familija već posao :hmmm:
Novi stol će biti rađen po mjeri, pa tako i ladice i police za kolekciju :plaza:
Bliži se vrijeme blagdana... znate šta to znači, jel'da? *<green:
 

NClight

Hybernated
Ponukan odličnom temom DRG-DRB epoha II 1924-1945! odlučio sam malko nadopuniti stvar... :crvenilo:

Od zadnjeg javljanja situacija se ponešto promjenila, pa je sada kolekcija u trosjedu... Ne pitajte, svaki puta kad sjednem na njega bojim se da ne čujem "krccc"... no trud oko smještaja i rasporeda osigurao je stvar... ipak svaki puta mi je nelagodno. >:p>

Srećom, adaptacija nije naštetila modelima, svi su živi i zdravi što se nebi moglo reći i za kućni budžet koji opasno naginje ponoru. :mad::
To je i razlog smanjenog priljeva novih modela, iako su zazubice poveće a oči ko' sarme kada vidim nove igračke od Liliputa i Brawe. >8-o:

Upala je nova Fle. BR24, stara 44 od Trixa, Fle. 64, 86 te nešto vagona u DRG/DRB kolekciji. Englezi i domaći su zapostavljeni.

Još se nadam zgoditku na lotu ili barem dobrom poslu sa strane da si nabavim duuuugooo željene modele (popis nije kraći već sve duži... grom i pakao >:) )

eto... za sada to je to...
 

Damir

 
Osoblje foruma
NClight kaže:
Upala je nova Fle. BR24, stara 44 od Trixa, Fle. 64, 86 te nešto vagona u DRG/DRB kolekciji.

To nešto govori,ali ne previše gladnim očima ljubitelja DRG-DRB modela ;)
Možda bi koja fotkica mogla odagnati glad... :zvizdi: :D
 

NClight

Hybernated
Fotići su na ljetovanju... kada se vrate, biti će koja fotka... za sada mogu samo mobitelom, a to i nije neki posao :D
 

NClight

Hybernated
Ajooooj!!!!
2 godine i pomaka nema.
Je, još sam živ, čak živahan, no hobby je i dalje po strani i biti će još neko vrijeme. :-(

Nažalost, forum će na moju prisutnost još pričekati.

Vidim, može se i bez mene ;-)

Uživajte, čitamo se... kad tad!

NC.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh