Modeli Daniel

1borna

Veteran foruma
Tek se u ovom drugom postu vidi koliko je to u stvari maleno (vidi se vrh pincete)!
Po prijašnjim slikama moglo bi se reći da je to 1:45 a i tada bi to bio odličan uradak....:pozdrav:
 

Davor

Veteran foruma
Samo izvoli. Ne ustručavaj se da prikažeš svaki svoj rad. :palac_gore:

I
Ako bi bilo interesa, mogu otvorit temu kod brodova o trajektu.


22113077ef.jpg


22113078bn.jpg


22113079gc.jpg


22113080ld.jpg


22113081eo.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
...Sto se Mlaza tice ja sam vise mislio na staru seriju VOLVA FH kojeg sam vidao na netu. A u vezi BENZa
se potpuno slazem sa Vedranom, KIBRIjova kabina je sigurno najbliza i naj bolja za taj projekt.
A sasija naravno uzmes bazu od Herpe....
Primljeno na znanje! :pozdrav:
Onda Daniele Mlazovog Volvoa prepuštam tebi, a ja se bacam na MB-jca. :palac_gore:
.
 

TransDanny

Član foruma
@Pejc Gdje me nade.....:papa:
Znam i jako mi je zao sto trenutno nemogu posvetiti paznju hobiju koju bi htjeo, kao i druzenje u raznim forumima.
Nadogradnja kuce, nova ljestvica na poslu, a stim i dosta vise rada dok se ne uhodam itd....su rzlozi tome. Inace sve ok :palci_gore:
No evo ipak par starih radova:
Jedan davno zapocet projekt FAPa kojeg nazalost nikad nisam zavrsio, a trebo bi.
Zatim dva primjerka RABE.

22496190ra.jpg


22496192gx.jpg


22496193br.jpg


...dalje jedan primjer RALU Logistike, te Slovenskog FIJAVZA

22496195kr.jpg


22496197ug.jpg
 

TransDanny

Član foruma
@Mon , Prije bi preparkiro 10 novih Mercedesa, nego sto bi FAPce pomako, al moram mu posvetiti jos malo paznje. ;)

Evo malo novih Modela. 2 Svedanke:cool:

Prvi je razlog zasto na zapadu majce u ducanu mozes dobit vec za 3-5€. Makedonske tete to ljepo siju, a zatim ih Makedonci maltene dabe razvoze po evropi, i jedva prezivljavaju.

22506265hz.jpg


22506266cw.jpg


22506267mq.jpg


...a druga je kao iz mog fiktivnog voznog parka. Prva Mega hladnjaca kod TRANSDANNY.

22506268on.jpg


22506269rb.jpg
 

wagenman

Član foruma
Jedno pitanje, da li si za ''Šindelar Spedition'' pravio decale ili si štampao na samolepljivom papiru? To mi je buduća firma :)
 

TransDanny

Član foruma
Servus!
@wagenman , radi se o decalima!
U ovom slucaju ekonomicnija varianta. Ma da koristim i folije.
Imam jos jednu varijantu sa pdjelama na slepi, al ova se cesce vida!
Pozdrav, Daniel
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Servus!
@wagenman , radi se o decalima!
U ovom slucaju ekonomicnija varianta. Ma da koristim i folije.
Imam jos jednu varijantu sa pdjelama na slepi, al ova se cesce vida!
Pozdrav, Daniel
Oldicno i jako vjerno napravljeni modeli.
Da li koristis ink Jet decale ili laser jet decale_
Pozz
 

TransDanny

Član foruma
Hvala drustvo!

@Kameni Most. Da ti budem iskren koristim sve zivo. Toliko decala raznih imam da neznam kada cu to sve upotrjebiti.
Sto se tice ink ili laser takoder obadvoje sam koristio. Trenutno isprobavamo naj noviju tehnologiju, kod nas nazvana "Siebdruck"

Usput jedna Svedanka u crvenom odjelu.
Maketa nema svoj original, nastala je idea kada sam ugledao jedan slican transport u Subenu. A/D
Kamion je dobio dodatni rezervar, stim sto imam 100l previse nafte nego sto je dozvoljeno na kamionu;) .
Brodica je nastala takoder bez originala, eto toliko da se mode tematizirat, transport nedovrsene Yachte.

Pozdrav svima iz Beca!

22593798bx.jpg


22593799kd.jpg


22593800qj.jpg


22593801hl.jpg


22593802be.jpg
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Danny da lj je siebedruck zapravo sitotisak?
I dalje me odusevljava razina detalja.
Pozz
Davor
 

TransDanny

Član foruma
Danke na pohvalam, :pivo:
@Kameni Most , bas to. A i prjevod je bas logican. Meni savrseno kod tog tiska je, sto nema sjecenja decala, nego samo skvasi stavi, i cao daci;)
Samo sto je jos dosta paprena stvar, al sleci ce se cjene kad se to malo prosiri.

Evo oped par slikica.
GARTNERA sam malo recko tatrane:hihihi: mislim da je rezultat ispao prihvatljivo. Stim da bi drugi put krenuo poso drugacije. Mali problem je bilo napraviti unutrasnjost Boxa.
A Actros je okrecen iznutra, cerada za kadu, te malo sreden.

Pozdrav svima

22630082bi.jpg


22630083iu.jpg


22630084iy.jpg


22630085rz.jpg


22630086yn.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh