Modeli jednog penzića

Stanley

Poznati forumaš
Dugo već nije bilo priloga u ovoj temi. U međuvremenu je štošta ''kako došlo tako o'šlo'', bio sam u napasti da rasprodam i ostatak kolekcije i prijeđem na H0e, ali sam se predomislio. Pa su penzić pristupili revitaliziranju zbirke kućnih ljubimaca koji ne laju, ne grizu, nemaju buhe i ne traže da im daš jesti.

Kapitalac u ergeli - Roco SŽ 03-002, kupljena second hand ali praktično nova. Lokomotiva je analogna, ali je uz nju priložen i dekoder (to će mi instalirati neka dobra duša iz KŽMZ). Ljepotica vrijedna više od jedne fotografije:

cgx7ypN.jpg


1dRLetf.jpg


ACEbSNF.jpg


81rcYe2.jpg


Slijedi jedna ciljana garnitura DB iz epohe IV, a modeli su Piko:

FWwczTz.jpg
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Dugo već nije bilo priloga u ovoj temi. U međuvremenu je štošta ''kako došlo tako o'šlo'', bio sam u napasti da rasprodam i ostatak kolekcije i prijeđem na H0e, ali sam se predomislio. Pa su penzić pristupili revitaliziranju zbirke kućnih ljubimaca koji ne laju, ne grizu, nemaju buhe i ne traže da im daš jesti.

Kapitalac u ergeli - Roco SŽ 03-002, kupljena second hand ali praktično nova. Lokomotiva je analogna, ali je uz nju priložen i dekoder (to će mi instalirati neka dobra duša iz KŽMZ). Ljepotica vrijedna više od jedne fotografije:

cgx7ypN.jpg


1dRLetf.jpg


ACEbSNF.jpg


81rcYe2.jpg


Slijedi jedna ciljana garnitura DB iz epohe IV, a modeli su Piko:

FWwczTz.jpg
Samo pažljivo s instalacijom tog dekodera kod rastavljanja lokse... i da ne ostanu otisci masnih prstiju po loksi :)
Imam taj model i odlično je napravljen (možda malo osjetljiv)
 

Stanley

Poznati forumaš
Stanko drago mi je videti te opet "u sedlu". Uplašio sam se da si odlučio rasprodati modele i napustiti hobi.
Bez brige, tko se jednom zarazi ovim hobijem taj se njega lako ne odriče.
Nego, upotpunila se i zbirka teretnih vagona iz epohe III - taman da se s postojećima sastavi jedna lijepa garnitura.

Prva tri vagona su Roco…

YsFA8tw.jpg


HYVZdvF.jpg


d0AR4L6.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da, lijep model, no predlažem da savijenu ogradu popravi netko tko zna to dobro uraditi - bila bi šteta da bi model izgledao kao da je upravo iskusio "izvanredni događaj".

8xiXiAh.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Penzić su malo dopunili zbirku pa je red da podijelim novitete s vama.

Za početak pojačanje sekcije za vuču - Pikov Herkules. Jest da je iz hobby produkcije, ali ne vidim da joj nešto fali:

YTd7ff9.jpg


RYLkD4q.jpg


lz8dhiK.jpg


Stalno stavljam na forum nekog vraga vezanog za vojne vlakove, pa je red da imam tako nešto i u svojoj zbirci. Ovo je Rocov vagon s Panzerhaubitze 2000:

6RQENxi.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Moji modeli napokon su se našli u prirodnom ambijentu - na maketi Kluba željezničkih modelara Zagreb. Dio kolekcije je provozan 19. srpnja 2016., a užitak mi je omogućio član Upravnog odbora KŽMZ Slavek.
Naravno da ne mogu odoljeti napasti da dio jučerašnjih dojmova podijelim i s vama.

Najprije je malo protrčala strojno SŽ 03-002, miss moje kolekcije:

rZEaGxR.jpg


dQTCJwf.jpg


qE2QmEr.jpg


5bKC4Ug.jpg


SXFJjy1.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh