Moje USA loksice

Bulares

Aktivan član
Danas me obradovao paket ispred ulaznih vrata. Postao sam ponosni otac Intermountain ES44AC modela i 6 Walthers Gold Line vagončića. Sve je u bojama BNSF-a. Evo malo sličica i kratki video. Zvuk je dosta loš ali se da pogledati.
WP_20150126_001.jpg WP_20150126_002.jpg WP_20150126_19_17_23_Pro.jpg

Bitno da se na kraju čuje: Jen, dva tli!!! :hahahaha:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
E prdnuo je kompresorski ventil bas kad je prosla pored kamere heheheh..cuo sam I neko odbrojavanje na kraju,je li to tvoje mladunče?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Jos jedna stvar a to su dve stvari:glup...vidi napravi jedan snimak gde ces je parkirati i predstaviti sve loksine zvucne mogucnosti! Verujem da ih ima oko 20-tak..:fotic:
 

Bulares

Aktivan član
Jesam bez brige ali upload traje i traje i traje. Inaće ovaj model ima Sountraxx a ne ESU tak da su zvukovi klasični od Soundtraxxa ali svejedno se fino čuje.
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
kolko vidim 44-ka ima fine detalje, dobro su je slozili, daj baci jos koju :fotic: :slinim::slinim::slinim::slinim:

:crazy:
 

Bulares

Aktivan član
kolko vidim 44-ka ima fine detalje, dobro su je slozili, daj baci jos koju :fotic: :slinim::slinim::slinim::slinim:

:crazy:
Da ima jako dobre detalje. A weathering je napravljen vrhunski pa detalji se još više istaknu. Ima jedna stvar koja me smeta a to je što naprijed probije svijetlost od dich lighta pa to moram srediti. Ali to mi je slatka briga.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
To ces lako srediti.. zamazes crnom bojom tamo gde probija svetlost! Znaci nije ESU kao sto smo mislili?? Ma i Soundtraxx je perverzija..
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Prekrasan GE,a sto je sa UP upravom?
Sad oni SD-i od KATO-a idu u rezaliste:hahahaha:?

Pitanje vezano uz Walthersove vagone za ugljen,zar imaju kopce na podvozima
kao Mehano modeli ili sam to krivo vidio?
Ako imaju,kako funkcioniraju na manevri,dok ih lokomotiva gura?
 

Bulares

Aktivan član
Hheh Tomo Tomo. BNSF i UP se križaju na svojim trasama a i dosta često ih vidiš i okica pored lokice na nekim prugama. Nisam baš odstupnio previše a i kaj buš kad mi je lokica bila predivna :)

A vagoni ti nisu kao mehanovi. Imaju kopce na samom vagonu.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Cinilo mi se na snimci da su kopce na podvozima vagona.
Vjerojatno zbog boje,moja greska:neznam:.
Set je uglavnom:respect:.
 

Bulares

Aktivan član
Evo i snimka zvuka. Nije nešto prezentirano i slabo se čuje jer je snimano mobom.
Imam jedan Soundtraxx zvučnik pa planiram ovaj zamijeniti i zvuk će biti još bolji samo nikak da ulovim vremena za preradu. Naravno novi video bude kada to napravim.

 

Bulares

Aktivan član
Da ali pogotovo GM-EMD ;) Kad čujem GE jedino mogu da se zaljubim u traktor :D
Jako mi se sviđaju one UP SD38 i SD45 sa prethodne strane, još kad bi u njih ugradio zvuk mmmm :slinim:
Hehe meni pa bas dobro zvuci ovaj es44ac. A kak tek fino i glatko ide....
A bit ce i zvuk u obe vec sam gledao za dekodere.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh