Moje USA loksice

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Danas me obradovao paket ispred ulaznih vrata. Postao sam ponosni otac Intermountain ES44AC modela i 6 Walthers Gold Line vagončića. Sve je u bojama BNSF-a. Evo malo sličica i kratki video. Zvuk je dosta loš ali se da pogledati.
View attachment 58187 View attachment 58188 View attachment 58189

Bitno da se na kraju čuje: Jen, dva tli!!! :hahahaha:
Citam sve to,i nemam vrimena odgovorit.
Bulares,jedan,dva,tLi...je neponovljivo.Zbog toga se i zivi,a ne zbog ovog ugodnog hobija.
Cak sta,tu ni MasterCard nema sta dodati...ono...za sve ostalo ima MC?
Jeda,dva,tLi...neprocjenjivo!!!
Zivio,i da cujemo jos glasova od omladine:respect:
Jedna od mene:slinim:od prije dva dana.Majstor uredno parkirao(ne pitaj sta je bilo iza nje?)Ceka na svjetlo..
dovoljno da na tocku odem i poslikam....
BTW,Stratchona
IMG_0512.JPG
Posebno za Kanadjane:vrag3:
 

Bulares

Aktivan član
Evo malo novine kod mene. Postao sretan tatek jedne male lokice. Radi se o Athearn SW1000 BNSF. Model je brutala kakve ima detalje i kak samo fino vozi. Nije DCC ali hvala Bogu na blagodatima Digitrax centrale sto mogu voziti i analogne :)
WP_20150225_21_46_36_Pro__highres.jpg WP_20150225_21_47_23_Pro__highres.jpg WP_20150225_21_49_08_Pro__highres.jpg WP_20150225_21_55_54_Pro__highres.jpg
Također novitet je jedna Walthers gold line gondola. O detaljima ne moram niti pričati.
WP_20150225_21_58_06_Pro__highres.jpg
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ah aaahh..bas si se ponovio!!!
Malo mi ova sw budi secanja! Istu sam imao..
Tek je kraj drugog meseca a mi smo premasili godisnji budzet hehehe..i ti i ja!
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ova 3544 me namamila da otvorim pandorinu kutiju (USA modeli) i uključim maus da prošetam po maketi svoju bnsf-icu!
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Haha samo polako i smireno :D:D:D:D
Sutra će biti mali video consist voznjice. Uploada se.
Toooo majstore:palci_gore:
A da dodjes da vidish u zivo:naklon:
Vlak v Magli...nije u snijegu,Mato Lovrak??Ako se dobro sjecam??
BTW,zvukovni signali,obratiti paznju
I na kraju 2807(twenty eight 0 seven)uredno radi;)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Pozdrav iz Šapca(noćna smena)..
Kao sto rekoh..postaćeš gori od Jerry-ja..po učestalosti nabavke:palac_gore:
Moraš mi pokazati taj consist jer sam gledao ali ne kapiram kako da to napravim!
 

Bulares

Aktivan član
Pozdrav iz Šapca(noćna smena)..
Kao sto rekoh..postaćeš gori od Jerry-ja..po učestalosti nabavke:palac_gore:
Moraš mi pokazati taj consist jer sam gledao ali ne kapiram kako da to napravim!
Ma lako ti je. Prvo isprogramiras dvije ili vise lokica da imaju isto vrijeme ubrzanja i kocenja. Iste krajnje brzine ili isti speed table da koriste. Ako je u obje lokice isti dekoder jos lakse. Motor moze biti malo problem pa treba fino podesiti ali nista strasno. Nakon toga na desom upravljacu od digitraxa odaberes prvu lokomotivu, na lijevom drugu, pritisnes gumb MU i potvrdis sa yes. Vozis sa desnim upravljacem. Budem ti objasnio nije komplicirano uopce.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Hoce sve voziti i ako im dodelis iste adrese..
A jel si probao na JMRI tamo imas folder za consist?? To meni nije jasno kako se tamo podesava..
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Pozdrav iz Šapca(noćna smena)..
Kao sto rekoh..postaćeš gori od Jerry-ja..po učestalosti nabavke:palac_gore:
Moraš mi pokazati taj consist jer sam gledao ali ne kapiram kako da to napravim!
Pozdrav u Radi(j)o Sabbac,sa posebnom porukom za Brojcileta:hahahaha::hahahaha:
Tu sam te cekao:palci_gore:
A to ti je kad sam nerazpolozen,kad popi.dim,kad me boli...ima Veljko T. Uzicanin(u narod poznat kao Boris Bizetich
I nemoj mi reci da si pao sa dimnjaka...A BB ima i Tajna Vecera,pjesmica ...valjalo bi pogledat
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Stigla danas još jedna bebica. Kao što sam spomenuo radi se o ES44AC također Intermountain ali ovaj puta bez zvuka. Za consist sa prvom.
View attachment 59412

E, ajde pogledajte papir ispod i koje se cifre vrte!!! :o
Piše na vrhu trećeg stupca 'deli' ili 'beli'. tu vu njegvem kraju tak veliju za auto djelove!!!
Al je nekoga oderal!
A morti je prešel gere vu klijet pak šardonoju prodal!?
Ipak, ako nije bio kredit, onda je nekome sređival poveću svotu osiguranju uz dobrano podebljanu proviziju ili je svoj auto prijavio pod totalku, a podmetnuo nečije slike!?!?!?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh