Moje USA loksice

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
To se ja malo castim sad jer od 10mj. nisam niti jednu :)
Laži laži laži me pjeva ona crna ciganska koka... a 3 lokse došle prošli mjesec iz Zagreba i sve 3 iste uprave ...joj joj joj ja slažem samo svojoj WS

Ovo je mjesto gdje slobodno i iskreno olašaš dušu samo nemoj dati ženi password za male željeznice
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja glasam da nabavi jednu Genset loksu..opako izgleda! Naravno da W ne zna za nabavku..a ja cu reci da sam mu ja poklonio jer je dobar decko:pivo:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ja glasam da nabavi jednu Genset loksu..opako izgleda! Naravno da W ne zna za nabavku..a ja cu reci da sam mu ja poklonio jer je dobar decko:pivo:
Pokloni,to kod W vise ne prolazi,nisu ni one lude.Nebi se iznenadio da bolje od mene zna koliko modela imam i po kojoj cijeni.
 

Bulares

Aktivan član
Konačno i nešto staro/novo kod mene. već duže vrijeme mi je u kutiji stajao novi zapakirani model Athearn Genesis SD70I koji nije bojan. Nikako nisam ulovio vremena da ga sredim ali zato su ovi blagdanski dani i hladno vrijeme bili idealni baš za jednu takvu akciju. Prvo je bilo pitanje u koju boju. Dvoumica je bila Santa Fe Warbonet ili CN. Caka je da je Santa Fe malo drugačijeg izgleda pa sam se odlučio na CN bojanje. Uz to vidio sam i par slika consista BNSF-a i CN-a i kombinacija boja je primamljiva :) Naravno ta akcija je zahtijevala nabavku dekala i boja. Prvo se krenulo sa sklapanjem modela i detalja. nažalost taj dio nisam slikao. Nakon toga je uslijedilo bojanje i postavljanje dekala. Ostalo je još dosta posla da bude potpuna popust postavljanje dekodera (za to sada nema financija), led rasvjete itd. Za sada će se odraditi samo postarivanje modela.
WP_20151226_001.jpg WP_20151226_002.jpg WP_20151226_003.jpg WP_20151227_21_35_27_Pro.jpg WP_20151227_21_35_47_Pro.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh