Nešto za amerikance - modeli

IBANEZ 15

Član foruma
Thommo imaš prav ja sam se zatipkao. :crvenilo: E-33 je od BACHMANN-a i je stvarno ljepo detajlirana pa i vozi dobro. GG-1 je Mehano ali ima samo jedan motorčič. :plaza:

Nightrain koja je to dži-dži loksica :hmmm: Šalim se . Kao što sam napisao je od Mehana. Posredi ima jedan motorčič i na svaku stranu prenos sa kardanima , kao skoro sve od Mehana. Radije vozi bez problema samo izgleda smješno >:D:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo što je Boki rekao na zelj.net forumu:

Nove mehano GG1 imaju po 2 motora, stare su imale 1.
Vozi super glatko i baš ju je super vidjeti kad brzo klizi po dugoj štreki.
Na našim skoro svim maketama ima isti problem kao i sve velike američke parnjače - jednostavno ne izgleda dobro
 

IBANEZ 15

Član foruma
Thommo moja je znači stara :hmmm ali izgleda ko nova. :ples
Evo još nešto pare :plaza:
DSCN3066.jpg


DSCN3067.jpg


DSCN3068.jpg


DSCN3069.jpg


DSCN3070.jpg
 

NClight

Hybernated
Čiji je "Camelback" (great northern 941) ?
Ima stvarno simpatičnih modela, kao crvena PRR N0. 16... malko mi je smiješna, ali strašno simpatična :plaza:
 

IBANEZ 15

Član foruma
Pitao bi ako ko zna za ovu prvu lokicu jel jo je Mehano pravio po nekom tipu ili tek tako. Jel liči na koju američku :hmmm
DSCN3072.jpg


DSCN3073.jpg


DSCN3078.jpg


DSCN3079.jpg


DSCN3080.jpg

Ova zadnja je jedina bez motora kot mene. :crvenilo: Šteta tolko novca jer nebi ništa mogao radit na mom krugiču >:D: :plaza:
DSCN3082.jpg
 
A

Anonymous

Guest
Last one it's night train LOL
Joke, tat'sa Big boy, I hope so??
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Ova prva je standardna Mehano mala parnjača iz start setova.

Netko je negdje na nekom forumu rekao da donekle sliči na JŽ 161.
 

IBANEZ 15

Član foruma
Moje veteranke stare oko 30 do 40 godina :plaza: ali još uvjek rade ko singerica :palci_gore:
BL-2
DSCN3176.jpg

RS-11
DSCN3179.jpg

još nešto za one koji vole tranvaje >:)
BOEING
DSCN3180.jpg

BRILL
DSCN3181.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh