Pejc - kolekcija železničkih modela!

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Šteta kompozicije!
 

Mon

 
Osoblje foruma
Evo i mene posle duuuuužeg vremena :)
Recite mi, molim vas, kako vam se čini ovo "upropašćavanje" vagona.

View attachment 90050
...
Meni je ova cisterna sasvim OK.

Na ostalim su boje nekako "prejake"; možda bi bilo bolje da boje malo više razrediš, da ne budu tako "jake" i nanosiš ih u više navrata, u više slojeva dok ne dobiješ "jačinu" koju želiš.
Svako ima svoj ukus ali meni nekako postolje B deluje bolje za razliku od postolja A na kojem su mi boje nekako prejake (strelice). :cool:

08.jpg

PS: hvala što si podelio radove sa nama Pejc, nedostaju nam ovakvi materijali od kojih možemo svi ponešto naučiti. :palac_gore:
.
 

Pejc

Veteran foruma
Meni je ova cisterna sasvim OK.

Na ostalim su boje nekako "prejake"; možda bi bilo bolje da boje malo više razrediš, da ne budu tako "jake" i nanosiš ih u više navrata, u više slojeva dok ne dobiješ "jačinu" koju želiš.
Svako ima svoj ukus ali meni nekako postolje B deluje bolje za razliku od postolja A na kojem su mi boje nekako prejake (strelice). :cool:

View attachment 90097

PS: hvala što si podelio radove sa nama Pejc, nedostaju nam ovakvi materijali od kojih možemo svi ponešto naučiti. :palac_gore:
.
Hvala lepo na savetima Mon, potrudiću se da popravim detalje i prikazujem ponovo finalni proizvod :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh