Roco 2015. HŽ, JŽ i SŽ vagoni

nik

Veteran foruma
Još da vidim sliku 015-ice bez loga ali ujedno i bez grafita na ceradi pa ću biti zadovoljan modelom.
 

nik

Veteran foruma
... uslikaš grafite sa 015, i daš Coyotu da ti ih isprinta na dekal foliju!:cool_2:
Onda mi ne treba kupovni Roco HŽ model jer ako se već gnjavim sa decalima onda mogu usput mapraviti i sve ostale natpise...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Onda mi ne treba kupovni Roco HŽ model jer ako se već gnjavim sa decalima onda mogu usput mapraviti i sve ostale natpise...
.... pa bolja ti je opcija da imaš model sa tvorničkim tiskom, pa dekalima odradiš samo grafite, nego da ideš komplet nanovo raditi natpise u dekalu....:crazy:
Ne znam, koja bi bila svrha toga i što s time dobivaš, osim lošiju kvalitetu natpisa?! Druga stvar je, ako na postojećoj HŽ Cargo Roco osnovi, želiš samo na tabli promjeniti broj vagona i samim time ubaciti logotip, pa da u kolekciji imaš kompoziciju Rilseva sa različitim brojevima! Ali, onda ti ne trebaju grafiti, pa je rasprava besmislena...:hmmm: A za tu varijantu ti je kako god okreneš, kupovni HŽ Roco opet najbolja solucija!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh