Roco 2015. HŽ, JŽ i SŽ vagoni

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
rils-roco.jpg

01.11.2011.
Znao sam da moraš imati nešto u svojoj arhivi! :palci_gore:
 

wiggum

Veteran foruma
Našli smo već fotke 015-8 u aktualnom stanju u kojem je i model sada, ali i fotku prije te revizije.
Misterij rijesen, a zakljucak je da je vagon napravljen korektno, ali bio bi bolji odabir vagona s logom.
No, ako sam ja 'brojac zakovica' zadovoljan s vagonom, onda mislim da bi svi trebali biti jer model je korektan! :palac_gore::plaza:
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
Našli smo već fotke 015-8 u aktualnom stanju u kojem je i model sada, ali i fotku prije te revizije.
Misterij rijesen, a zakljucak je da je vagon napravljen korektno, ali bio bi bolji odabir vagona s logom.
No, ako sam ja 'brojac zakovica' zadovoljan s vagonom, onda mislim da bi svi trebali biti jer model je korektan! :palac_gore::plaza:
A da li smo sigurni da aktuelni 015 nema logo na obje strane, kao model, ili možda fali samo na jednoj?
 

marklin 21 slovenija

Član foruma
Joj ljudi vi u ovom hobiju uopće više ne uživate, stalno ste u grču i nervozi. Ko da je fucking bitno jel logo tanji ili deblji, za dlaku lijevo ili desno gore ili dolje, ima li ga ili nema... I šta kad bi na modelu bilo sve do zadnje prljavštine istovjetno nekom originalu 1:1? Čemu? Za čije babe zdravlje? Ja sam kupio ACME vagon preklani u Moku, HŽ mimara, neznam više koji, nebitno, s jedne strane UOPĆE nema HŽ logo, izostavili... I šta sad? Da pijem normabele? Helexe?

Calm down ljudi :) igrajte se modelima, vozite ih, gledajte ih i uživajte, jedno tako imaju svrhu, ako to nije svrha, onda je svaki cent za njih bačen u vjetar!

Amen.

....................imaš pravo tačno tako ......
 

Bosphorus

Član foruma

Ipak ništa od SŽ centoporte-a, Roco nastavlja po svome...... :fp:

Dear customer,

unfortunately today we got the information that your subscribed item Roco 2-tlg.
Set 2. Klasse Abteilwagen "Centoporte" der SŽ, Epoche VI # 64149 will not be
produced any more. The item was canceled by Roco because of the low demand.
Therefore we are not able to fulfill your reservation and we have canceled it.

Best regards
__________________________________________
CASISOFT MindWare GmbH | modellbahnshop-lippe.com
 

nik

Veteran foruma
Ipak ništa od SŽ centoporte-a, Roco nastavlja po svome...... :fp:

Dear customer,

unfortunately today we got the information that your subscribed item Roco 2-tlg.
Set 2. Klasse Abteilwagen "Centoporte" der SŽ, Epoche VI # 64149 will not be
produced any more. The item was canceled by Roco because of the low demand.
Therefore we are not able to fulfill your reservation and we have canceled it.

Best regards
__________________________________________
CASISOFT MindWare GmbH | modellbahnshop-lippe.com
Kakav je to slab interes kad niti su modeli napravljeni niti je bilo neko 'prednaročilo'...?
Ista priča kao sa prošlogodišnjom najavom 'Brižite'...!
Sad mi je žao što sam 'prednaručio' Eanos i Rils vagone u Moku; da nisam odustao bi iz protesta od njihove kupnje; identičan Eanos ionako već imam od Tilliga dok Rils nema HŽ logo a uostalom to i nije pravi nego približni model...
:wc:
 

željko halambek

Veteran foruma
Kakav je to slab interes kad niti su modeli napravljeni niti je bilo neko 'prednaročilo'...?
Ista priča kao sa prošlogodišnjom najavom 'Brižite'...!
Sad mi je žao što sam 'prednaručio' Eanos i Rils vagone u Moku; da nisam odustao bi iz protesta od njihove kupnje; identičan Eanos ionako već imam od Tilliga dok Rils nema HŽ logo a uostalom to i nije pravi nego približni model...
:wc:
Zašto uopće stavljaju najeve a onda odustanu.
Već je vrijeme da ta bolesna tvorevina s hrpu meneđerčića na čelu konačno propadne i da alati prijeđu u prave ruke.
 

Bosphorus

Član foruma
Kakav je to slab interes kad niti su modeli napravljeni niti je bilo neko 'prednaročilo'...?

Moglo se prednaručiti/rezervirati u Lippeu, kod Backa, vjerojatno i u Moko-u... Samo pitanje koliko je to ljudi napravilo i je li uopće bilo interesa drugih dućana.
A ti wannabe managerčići koji nemaju pojma o poslu kojim se firma bavi niti ih zanima, svugdje oduševljavaju...
 

Davor

Veteran foruma
Malopre idem kući i ugledam kompoziciju sastavljenu od HŽ Habinsa i otprilike ovoliko Rilsova iz Novog Sada za Šid/Tovarnik. Za fotografisanje posluženi kao na tacni ali nisam imao gde da se sklonim sa puta i da iskoristim momenat.:(
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sky

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh