Roco 2015. HŽ, JŽ i SŽ vagoni

wiggum

Veteran foruma
Da se ova krumpir salata od teme prebaci u svaku zasebnu za model?
Eanoss u zajedničku "HŽ Eanoss - Tillig/Roco"
HŽ Rils i JŽ Regs u nove teme?
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Drage kolege i ljubitelj JZ, mozemo da zaboravimo Roco 67557, nece nista biti od prozvodnje ovog modela.
Stigla danas poruka , nisko interesovanje za ovaj model...:palac_dolje:

unfortunately today we got the information that your subscribed item Roco
Rungenwagen # 67557 will not be produced anymore because of the low demand.
Therefore we are not able to fulfill your reservation and we have canceled it.

Best regards
Ramona Hubbes
__________________________________________
CASISOFT MindWare GmbH | modellbahnshop-lippe.com
Email: [email protected]-lippe.com
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
Tipična Roco-logika. Nećemo proizvoditi model jer uopće nije bilo kupaca za model koji još nismo stavili u prodaju. Doduše za ovaj konkretni JŽ mi je svejedno jer je ionako riječ o 'izmišljenom' modelu.
:hahahaha:
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Iz ovga se moze nauciti da Roco najavi moguce modele u katalogu i onda cekaju da vide odaziv preprodavaca i kupaca...
Nema zainteresovani nema modela...
 
Last edited:

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Drage kolege i ljubitelj JZ, mozemo da zaboravimo Roco 67557, nece nista biti od prozvodnje ovog modela.
Stigla danas poruka , nisko interesovanje za ovaj model...:palac_dolje:

unfortunately today we got the information that your subscribed item Roco
Rungenwagen # 67557 will not be produced anymore because of the low demand.
Therefore we are not able to fulfill your reservation and we have canceled it.

Best regards
Ramona Hubbes
__________________________________________
CASISOFT MindWare GmbH | modellbahnshop-lippe.com
Email: [email protected]-lippe.com
Pa, u neku ruku i posteno! Nakon ovakvih negativnih komentara o JZ modelu, tko je toliko bedast da ga ide raditi?! :cool:
 

nik

Veteran foruma
Pa, u neku ruku i posteno! Nakon ovakvih negativnih komentara o JZ modelu, tko je toliko bedast da ga ide raditi?! :cool:
Bilo je isto puno negativnih komentara za SŽ umjesto JŽ 03 pa su ju svejedno tvrdoglavo išli raditi baš takvu.:D
 

nik

Veteran foruma
S druge strane nije bilo negativnih komentara za Brižitu, baš suprotno, pa svejedno ništa od nje...:mamurluk:
 

exClan_001

Bivši član foruma
HŽ modela sam prednaručio dobar broj, nitko mi još to nije otkazao, daklem za sada stoji da će ih biti !

Inaće, ja sam i prije rekao, ako nema interesa, odnosno ako nitko neće naručivati, pa onda ga sigurno nitko neće ni Roco ni bilo tko drugi raditi. Po meni sve u redu, a onda dragi moji maketari, radite sami !!!

Nastavite onda i dalje po sistemu 101 % mora odgovarati orginalu, onda će te imati figu, a ne model !

btw: namjerno neću spominjati ovaj puta broj zakovica na modelu
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Bilo je isto puno negativnih komentara za SŽ umjesto JŽ 03 pa su ju svejedno tvrdoglavo išli raditi baš takvu.:D
Pa, taj model nisi niti kupio, ne?
Ne bi niti kupio ovaj, pa se ne sekiraj...
Ukoliko ovog JZ modela ne bude, onda citaj da je Roco odlucio pokazati Srednji Prst i nista vise!
 

damir661

Veteran foruma
Možemo o ovome do sutra, ali ipak po meni malo neozbiljno s Rocove strane.

Imalo je toliko drugih vagona za napraviti, a oni se vezali baš za ovog.

I na kraju, valjda se prvo sačeka da model izadje, pa se onda naručuje (mislim na potrošača), posebno znajući Roco da može da izadje nešto sasvim deseto od najavljenog.

Tako da na Rocu želim da propadne od srca :palac_dolje:
 

exClan_001

Bivši član foruma
Ja na ovu temu inače ću nabaciti jedan off topic. Moderator ga može i izbaciti ako nije primjeren za ovu temu.

Imam u planu raditi staničnu zgradu stanice Bizovac, jer je to recimo tip zgrade koja pokriva barem tipom gradnje 60% staničnih zgrada malih kolodvora u HR.
I jednostavno razmišljanje je, ako neću moći pokriti interesom čak ni nabavu potrebitog materijala neću se ni upuštati u izradu istih.
Kada bude sve pripremljeno isto ću nabaciti gotov model s cijenom i zatražiti neke prednarudžbe. Ako ne zadovolji ni najnužniji trošak, od modela neće biti ništa ! Tako i ovo glede Roco-a, ako interesa nema ni za pokriće troškova izrade tampon tiska, od modela nema ništa!
 

malimiha

Član foruma
Vijest iz ROCO-ja
Vagon "Centoporte" dolaze tek 2016 godine u devetom mijesecu, ako neče bit dovoljno naruđbi ni tada.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Moze li meni kao laiku netko objasniti kako Roco prima narudze za modele koje ce izaci u 9 mjesecu 2016??
Ja ove " informacije i dezinformacije" uopce nekontam??
I pomalo me do dovodi do ludila ovo silno postanje "ima/nema interesa"??
Pa ako mi netko moze objasniti?? Ja stvarno nekontan .. nitko nije od prodavaca slao mail za prednarudzu i slicno??
Dakle kako to ide ??
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh