Vozni park-Gligi

Gligi

Član foruma
Slatkis :)

IMAG0149.jpg
 

Gligi

Član foruma
Poslao mi prijetelj uz model radi fore, uglavnom svi misle da je neka akcija :) Desno je predzadnja generacija, a ovaj mon cheri je aktuelna. Krecim stan pa sam u rasulu, kacim slike uskoro ;)
 

Gligi

Član foruma
Stigla jos dva Betz-a :)

Actros 1844 mp2 L kabina - Belgijski ogranak Betz-a

IMAG0197.jpg


IMAG0198.jpg


IMAG0199.jpg


Reno Mgnum Lowliner tandem 500ks

IMAG0201.jpg


Svi na okupu :)

IMAG0202.jpg


IMAG0204.jpg


A ovaj SK ce biti preradjen u Willi Betz ;)

trenutno je ovakav
IMAG0187.jpg


pre je bio ovakav

IMAG0181.jpg
 

Gligi

Član foruma
@Thommo
I mene je odusevio kada je stigao, ugrabio sam zadnji voz da ga uzmem, inace na sajtu je bio 21,55e i ovaj moj je bio poslednji na lageru :)

Evo jos nekih modela koji su stigli ;)

MB Actros mp3 - Herpa (model na sklapanje, okvir oko soferke, brisaci, blatobrani i branici su farbani, inace je sve komplet belo) poluprikolica je preradjena majorette

IMAG0219.jpg


Volvo FH16 - Herpa, poluprikolica je AWM

IMAG0207.jpg


Volvo FH16 - Herpa, model koji sam dugo lovio i na kraju ulovio :)

IMAG0206.jpg


evo ga sa pp kiperkom, jer ipak je to vozilo u godinama i nije za medjunarodni saobracaj ;)

IMAG0212.jpg


MB Actros mp1 - Rietze

IMAG0211.jpg


MB Axor sa novom slepom

IMAG0214.jpg


Ostatak voznog parka sa kiper slepama

IMAG0213.jpg


IMAG0215.jpg


IMAG0216.jpg


IMAG0217.jpg
 

Gligi

Član foruma
Gligi kaže:
A ovaj SK ce biti preradjen u Willi Betz ;)

trenutno je ovakav
IMAG0187.jpg


pre je bio ovakav

IMAG0181.jpg

Cekam jos retrovizore i gotov je :)

IMAG0250.jpg


IMAG0251.jpg


Jedna Skanija 124 sa Toplajn kabinom, koju sam dobio u razmeni sa jednim kolegom, inace model je AWM ali su tockovi i retrovizori Herpa.

IMAG0252.jpg


IMAG0253.jpg
 

Gligi

Član foruma
Danas sam na nasoj berzi naisao na ovaj Steyr 91 - Roco
Model ima i rasprsivac soli za uklanjanje snega sa puteva, mada kako je sneg iza nas, on je skinut i kamion ce preko leta raditi u gradjevini, a kada dodju zima i snegovi, eto njega na zadatku :)


IMAG0264.jpg


IMAG0263.jpg


IMAG0265.jpg


IMAG0266.jpg


IMAG0271-1.jpg


TGS mikser je malo brljavio sa elektronikom, pa je morao na niskonosecu koja je dovezla utovarivac :D

IMAG0267.jpg


IMAG0269.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Thommo, što kažeš na to da se uvede pravilo, da se uz modele napiše još proizvođać?
Ja mislim da nam je pravila u životu/poslu/školi/vrtiću već i previše - pa nećemo uvoditi članovima JOŠ pravila. ;)
Koga zanima nešto, nek pita! :help: :dada:
 

Killer9990

Poznati forumaš
Thommo, što kažeš na to da se uvede pravilo, da se uz modele napiše još proizvođać?

Pa ja to radim sa svim modelima. Ne samo to nego napišem točnu šifru artikla (pod uvjetom da mi je poznata) (npr. uz Siku 4veroznamenkasti, a uz Herpu 6eroznamenkasti broj), a li mislim da je glupo to 'propisivati'. Neka svatko to napiše ako želi, a ako ne želi neka ne napiše !
:cool:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh