Vozni park-Gligi

MAN 422

Član foruma
Ne bi se baš složio s ovom vašom primjedbom za felge, naime kotači sa poluprikolice koja ima disk-kočnice (ovako ispupčene kao ova koja je za TG-cem) u potpunosti pašu na prednju osovinu na svakog tegljača, dapače ja imam tako na svom kamionu. Herpa jedino što je napravila je na ove felge na poluprikolici stavila ratkape koje inače dođu na prednju felgu na tegljača ;) Mada meni osobno to i nije neš ljepo, al ovako crveno na alu felgi izgleda efektno ;) Evo i primjer ratkapa koje je kolega stavio na svoju samo su krom:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 4780_n.jpg
 

Gligi

Član foruma
Da to znam da mnogi stavljaju felne sa poluprikolice na prednjoj osovini na tegljacu. . . Ja sam takodje mislio na ratkapne koje obicno budu napred na tegljacu, ali nisam bio bas precizan, a verujem da je i kolega mislio na to. . . uglavnom slazemo se u cemu je problem ;)
 

Herbie

Član foruma
Dobro se je proširio vozni park. Planiraš li na MAN TGX V8 6x4 s nisko nosećom prikolicom stavljati neka rotirajuća svijetla i još neke takve sitnice?
 

Gligi

Član foruma
Hvala, razmisljao sam da stavim rotacije. . . mada koliko sam video dolaze u pakovanju od 10 komada, sto mi je mnogo. . . ali videcu ;)
 

Gligi

Član foruma
Novi Aktrosi stigli jos pre nove godine, ali nikako da im postavim retrovizore i da ih slikam ;)

IMAG0038.jpg


IMAG0036.jpg


IMAG0035.jpg


Kao sto sam rekao, Skanija R620 dobila niklovane felne :)

IMAG0039.jpg


DAF XF isto sa niklovanim felnama ;)

IMAG0042.jpg


Aktros sa novom poluprikolicom koja je isto dobila niklovane felne :)

IMAG0045.jpg


A ovaj aktros je dobio isto novu poluprikolicu

IMAG0046.jpg
 

Gligi

Član foruma
Hvala, a sto se tice Volvoa, ocekivao sam da ce to neko primetiti :D Nemam srece bas sa njima, nikako da nadjem neki u crvenoj boji, ili nadjem i dok ja porucim on nestane :S: Nadam se da cu uskoro nabaviti neki FH model u crvenoj boji bilo koje generacije ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kolega kolekcija ti je ekstra.. stvarno odlično biraš modele i širiš kolekciju..
Ako bi ikad se nečeg rješavao javi se heheheh
Definitivno je svaki komad za " Must have" u svojoj kolekciji... :palac_gore:
 

Gligi

Član foruma
Hehehe hvala kolega :) Uglavnom sam se resio nepotrebnih stvari, tako da mi je trenutno sve potaman :D
 

Gligi

Član foruma
Ima ih dosta po e bay, ali nisam u mogucnosti da kupujem sa istog ;) Mislim jesam, ali ne isplati mi se. . . :D
 

Gligi

Član foruma
Stigao jos jedan novi Aktros u kolekciju, ovaj ima crnu masku i niklovane felne :)

IMAG0092.jpg


IMAG0089.jpg


IMAG0091.jpg


A na slici se moze videti AWM-ov rashladni kontejner za koje sam se pitao da li pasu na herpinu plouprikolicu :?: I evo odgovora, ima malo natezanja ali u sustinu mogu da se upasuju :) Kao sto se vidi kontejner je vrlo detaljno odradjen sa svim oznakam i detaljima kod rashladnog uredjaja, plan mi je da nabavim jos AWM kontejnera, odlicni su i vrlo detaljni, a dosta jeftiniji od Herpinih ;)

Ima jos novosti koje cu okaciti kasnije ;)
 

Gligi

Član foruma
Prvo noviteti :)

Iveco Stralis - Rietze Tegljac novitet, pp od ranije

IMAG0134.jpg


Iveco Eurostar - Rietze Tegljac novitet, pp od ranije

IMAG0135.jpg


DAF XF - Herpa Tegljac novitet, pp od ranije ali preradjena i brendirana

IMAG0125.jpg


MB Actros Giga - Herpa Dobio novu pp koja je brendirana i stavljene alu felne

IMAG0126.jpg


IMAG0123.jpg


IMAG0124.jpg


Ovo su modeli od ranije, ali kontejneri su odradjeni, bili su blanko beli ;)

IMAG0130.jpg


IMAG0131.jpg


IMAG0132_1.jpg


Actros od ranije, ali pp malo izmenjena, sasija, felne. . .

IMAG0129.jpg


Dva starija :)

IMAG0128.jpg


IMAG0133.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh