Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Borna,ovo se zove zanimljiva maketa! Ako je to uopste maketa bog te..koliko je pre se moze svrstati u gradjevinu:o:o:o
 

1borna

Veteran foruma
Vrijeme je da se posjetimo prijatelja sa lijepom uskotračnom željeznicom punom fantazija
Filmići su zaista lijepo i profesionalno snimljeni, ima dobrih savjeta i muzike...
 
  • Like
Reactions: 81i

1borna

Veteran foruma
Vlakići Thomas i prijatelji nisu baš modelarski vjerni no za klince su idealni!
Snimanje brojnih serija nije baš jednostavno što je dobro prikazano u slijedećim filmićima
 

1borna

Veteran foruma
U jednom Japanskom muzeju imaju zasebnu maketu
Tko bi rekao da postoje već 65 godina?
/tu u nizu imade 6 filmova, to pokažite djeci/
 

1borna

Veteran foruma
Zar nije zanimljivo vidjeti kako su se snimali ti filmići (uz jako puno truda i pažnje)?
A i same makete su dobro napravljene.
Ja se još dobro sjećam kako su moja djeca pa i unuci sa zanimanjem gledali te filmove (pa i ja uz njih), bilo mi je drago
da gledaju nešto u čemu nije bilo pucnjave i nasilja što nažalost prevladava kod današnjih crtića!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Sve je to ok Borna..ali..mislim da ne razumes o cemu pisem:fp:
Toliko smo puta piskarali o tome..i toliko ima zanimljivih stvari na netu koje su ili povezane ili slicne sa nasim hobijem..ajmo sve prebaciti na forum:zvizdi:

Draz ove teme je ugrozena..zbog svega i svacega povezanog ili ne povezanog za zanimljive makete-diorame-modeli ..zbog previse materijala i toga sto se ne mozes vise
oduseviti kao pre kad otvoris temu i ugledas stvarno nesto zanimljivo!

Da li me sad kapiras?
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
MA JA MISLIM DA STE SE VI SVI OVOGA POMALO ZASITILI.
MENI KAO NOVOM ČLANU SVAKA TEMA MI JE WOOOW:pivo:

ALI BORNA ŠTO JE JE TOMASA I FRENDOVE NI MOJA DIJECA NE GLEDAJU
MOJI GLEDAJU ČAGINTONA :pilot::respect:
 
  • Like
Reactions: adi

hyperion

Veteran foruma
Da ne bi ispalo kako si samo Borna uzme vremena za objave :)

http://www.geek.com/geek-cetera/hotel-in-japan-offers-a-model-train-in-their-guest-suite-1275244/

Hotel in Japan offers a model train in their guest suite

Train-Room-560-x-334.jpg


Some hotels around the world try to lure you in with perks such as free Internet, free continental breakfast or free night stays for repeat customers. One hotel in Japan though, tries to appeal to unique customers by offering something you won’t find in most hotel rooms anywhere. That is a model train.

The Washington Hotel, located in Akihabara, Tokyo has a room just made for the model train lovers and offers a suite featuring a detailed model train diorama that matches the surrounding neighborhood. Guests are welcome to either bring their own model trains to use on the model set or they can rent some trains from the front desk.

The model train set that sits right next to the bed in the room even features two controllers, so you and another guest can have fun winding their trains around the miniature landscape at the same time.


If interested, you had better have a large wallet because the cost for the room is a whopping $265 a night. Apparently, that doesn’t matter as there is currently a month long list of people waiting to check out this hotel room.

Read more at Japan Trends, found via DVICE.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Snimak ima trzaje u toku snimanja na svaku sekundu..;) probao sam i na YT otvoriti direktno i ista stvar!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh