Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
CGW layou..pogledajte taj kolosek na pocetku snimka:o
Jason Klocke’s Chicago Great.jpg
Perverzija..inace je cela maketa odradjena sa static travom i prekrasnim zbunjem i akcenat je stavljen na sve koloseke tako da se primecuje posebna paznja tom delu makete! Svaki centimetar je odradjen sa ljubavlju..prelepa maketa:dada:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Colorado museum maketa u malo drugacijim kadrovima..obratite paznju na zutu kompoziciju koja ima loksu bez kabine i sa 2 rotacije;)..zanimljivo!
Scene na ovoj maketi jednostavno ostvaljaju bez daha..sve je veliko na ovoj maketi sto je tipicno Americki!
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
prvi video big boy vuče 146 vagona, genijalno!! drugi video sviđa mi se postupak izrade ceste!! treći video prekrasna pumpa i manevriranje sa pričom palac gore Borna!!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
U svakom se snimku moze naci nesto zanimljivo..;)
Mozda naslov teme treba promeniti?
 

1borna

Veteran foruma
Jedna veća N maketa je još u izradi, sve lok su digitalne i upravljanje je preko računala. Vlakovi voze tako dobro kao da
su najbolji H0 a i sve na maketi urađeno do sada je odlično napravljeno!
/predstavio sam već nekoliko videa te makete/
 

1borna

Veteran foruma
Još jedna odlična N maketa, izgleda jako velika no stala je u jednu "normalnu" sobu (H0 bi trebao dugačku garažu)
Kad ulovim vremena potražit ću je na forumima da napišem nešto podrobnije....
Ako ovim nekoga nagovorim da pređe u N-klub nemojte mi zamjeriti?
 

1borna

Veteran foruma
Ovu krasnu relativno malu maketu sam spomenuo i malo prije na drugom mjestu no ovdje je bolji pregled makete
i interesantni modeli
 

1borna

Veteran foruma
Što se radi na veelikom tavanu, veelika H0 maketa? Ili ako ste N-aš jaako velika N maketa? Kad ste Z-ovac možete
napraviti čudo od makete! (ovo je preveliko da bih stavio u Z minijature)
Odgledajte to u miru, takva je i lijepa muzika.....
Maketa je još daleko od gotove no zanimljivo je vidjeti pojedine djelove u raznim fazama izrade.
 

1borna

Veteran foruma
Još jedna Z-ovka, ovaj puta nije neka velika no bit će zanimljiva amerima!
Planine je autor radio od pur-pjene koja se lako obrađuje.
 

1borna

Veteran foruma
Novi dio MiWuLa je otvoren za javnost, trebalo je 180.000 radnih sati i 4 godine rada za novo remek-djelo!
Do sada je u 15 godina odrađeno 760.000 radnih sati, potrošeno je 16 miliona Eura!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh