Zanimljive makete, diorame i moduli

1borna

Veteran foruma
iCar upravlja sa cestovnim vozilima
IMG_3969.JPG

Steuerpult_0712.jpg

IMG_0149.jpg
IMG_0152.jpg
IMG_0157.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Jedan Englez je napravio maketu sa temom Njemačke željeznice iz III epohe!
Maketa nije naročito velika i dosta je uska obzirom da je stražnja polovica jedna velika skrivena stanica
trackplan4.jpg

Relativno mala stanica je stisnuta između planina i malo grada na prednjoj strani a tu je i još rijeka?
Na jednoj strani stanice je depo za lokomotive a na drugoj su skladišta
gen2.jpg
goods%20yard4.jpg

Maketa je profesionalno napravljena a i slike su također za ugled!

Još jednom pogledi na vidljiv dio makete
gen5.jpg
gen6.jpg

/ja bih radije skrivenu stanicu spustio niže tako da planine idu preko nje a i dobio bi se širi prostor za stanicu i grad/
 

1borna

Veteran foruma
Izrada detalja je počela u prednjem lijevom kutu (?) sa vinogradom
img_0233lfqmp.jpg

Nastavila je sa desnim kutom i šumom (koju je također sama izradila)
img_0238f1ui9.jpg

Zatim je napušten dvorac obrastao šumom
img_0269egjtu.jpg

Zelenilo se brzo širi
img_0314d1kx9.jpg

Mala borova šumica je puna detalja (to je ipak N)
img_0261kokeo.jpg
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Jeli to nova diarama u velikoj kolekciji?
Ne ništa takvo, samo je zanimljiva , jednostavna, prati epohu no naravno nije ni do koljena našim maketarima ali jasno daje do znanja da si u Americi
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ne ništa takvo, samo je zanimljiva , jednostavna, prati epohu no naravno nije ni do koljena našim maketarima ali jasno daje do znanja da si u Americi
Oooo pa ovo je stvarno redak trenutak..da neko drugi predstavi nesto a da to nije Borna:hihihi:

Gorane,da se srediti ovo malo kad vec ima formu! Samo malo patiniranja da umiri ove jarke boje i bice to super;):dada:
 

1borna

Veteran foruma
Da drugi pišu više ja bih manje!:postar:
Ovako kad vidim da nema novih postova moram pronaći nešto zanimljivo :fotic:da društvu ne bude dosadno.
Uostalom i sam u nekim postovima pozivam da se drugi nastave...:cool:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Da drugi pišu više ja bih manje!:postar:
Ovako kad vidim da nema novih postova moram pronaći nešto zanimljivo :fotic:da društvu ne bude dosadno.
Uostalom i sam u nekim postovima pozivam da se drugi nastave...:cool:
Ja bih pre rekao da drugi znaju pronaci zanimljive makete/diorame i da ne cekaju da se pojave u ovoj temi..net je prepun takvih linkova:dada:...e sad zamisli kad bi svi mi koji svakodnevno gledamo takve zanimljivosti kacili ovde te linkove?? Haos..:crazy:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh