2063 zvuk

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta

thomcro

Aktivan član
Bora Somborac kaže:
... kada nadjes vremena postavi ga na Youtube ...
Morat ću si nabavit jednog malog crnca koji će mi radit te sitne poslove jer trenutno nemam ama ni mrvice free space-a, dva 4uma uzimaju danak, svakodnevno snimanje vani po par sati pa to dizanje na net ... dobro da uspijem nešto i odspavati.

Ali potrudit ću se sad za vikend potražiti film/ove
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pa minjega oboji va črno sa paston za postoli :D A,i minji ima znanje tako da ga ne rabi vadit jako i bit će pravi
Kunta-Kinte :D
 

thomcro

Aktivan član
damir kaže:
... A,i minji ima znanje tako da ga ne rabi vadit jako ...
A-va mane onda , nebin znal onda kade mi je rep a kade glava. Boje ću ja to sam, pomalo na mire ... i samo da se ne dočepan Trainza perche onda niš od filmi :D
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Damire i Thomcro, maaalkice se suzdržite od slenga i lokalnog narječja, i potpunog OFF TOPIC-a, bar na dijelu foruma gdje postoji konstruktivna rasprava!

Postoje članovi iz drugih dijelova Hrvatske i susjednih država koji sigurno 90% ne razumiju što pričate u zadnjih par postova. :??:

Ako je stvar osobne prirode, tu je PP za to! *mudri*
 
A

Anonymous

Guest
Hvala svima, Davore, Bora, Thommo...

Samo trpajte! Neka bude sve na jednom mjestu, ovi strojevi su to zaslužili!

I vama dvojici Damire i Thomcro, na sudjelovanju. Meni pošalice ne smetaju, ali shvaćam Thommu da želi "urednost" i red... :)

Daleko je najkvalitetniji zvuk na onom videu kad odlazi iz matulja. Tamo možete čuti i sve one probleme o kojima sam pričao. Fino krene, pa onda vjetar dok se snimatelj okreće, pa doppler, pa pozadinska buka, pa usjek, pa jeka...

Sigurno se mnogi pitaju, o kakvoj ja to kvaliteti i načinu obrade zapisa pričam.
Od karavele imam nešto igrom slučaja, pa vam evo truba i ler kao minimum reference kojoj trebamo težiti.
Sampleovi su pročišćen i obrađeni, u pristojnoj rezoluciji, sa wav zapisom bez kompresije.

Stavljam kao zip, jer ne mogu na forum staviti direktno wav.
Tko ima sub, neka malo "podeblja" dok sluša idle... isplatit ćemu se. :plaza:


Još samo 23 sounda prime movera + kompresori, trube... s:xx:

... biti će i toga, strpljen-spašen...

lp
 

Attachments

  • 2063idle.zip
    732.8 KB · Pregleda: 19
  • 2063truba-kratko.zip
    138.8 KB · Pregleda: 13

thomcro

Aktivan član
Thommo kaže:
Damire i Thomcro, maaalkice se suzdržite od slenga i lokalnog narječja, ...
A kad zagrepčani pišu ... kajkavicu ... to je OK? Zašto bi ja morao dešifrirati kajkavicu?

Nisi fer, nisi fer!
 
A

Anonymous

Guest
thomcro, nemoj se ljutiti... ili molim te naljutiti. Pa tko će bolje doprinjeti ovoj temi od tebe... s:xx:

Možda je samo malo nespretno i prestrogo zazvučalo.

Ja mislim da je razuman kompromis, pisati ideju u postu pravopisno najtočnije što možeš, a osvrt nekome "svome" potpuno ležerno, šaljivo i sa narječjem.
Na taj način svi nas razumiju, a ovaj drugi dio postane onako, neobavezna zezancija, koju više nas (i ja) ne razumije baš sve, ali nam izgleda fora i znamo da nismo ništa bitno u tom dijelu propustili. Meni bi osobno, baš nedostajalo u ovoj temi...
Evo ja to radim tako, pa mi se slobodno pridruži... :andjel:

Kaj ni tak? :D
 

torrente

Poznati forumaš
ma ja razumijem rijecane fantasticno. svake godine po tri mjeseca sam provodio na gornjoj vezici i kupao se na zurkovu i pecinama :)
trebali sta prevesti? nego jeste li fijumanci ili susacani? :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh