Trava - static grass

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ako ovako dize 12mm travu onda bi onu od 2-3mm dizalo bez problema ha?
Napravi koju fotku sa manjom travom da vidimo..
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ne znam..ne izgleda lose! Ajde probaj da napravis male zbunice? Znas na sta mislim?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Vule ajde slikaj par fotki od gore da vidimo koliko je to gusto? Sa strane kad slikas ce uvek izgledati dobro..sad se secam kad sam ja slikao radove od moje muholovke da je sa strane izgledalo ok ali od gore kad se gleda nije neki rezultat!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Da da ima dosta vlakana koja su pala dole pogotovo ta dugacka vlakna..upravo je to ono sto mi se ne svidja kod muholovke!
Mora da ima dosta volti da bi to bilo TO! Isti rezultat je bio I kod moje muholovke..
 

Martin

Poznati forumaš
Za vlakna dulja od 6 mm, OBAVEZNO koristiti manje razrjeđeno ljepilo, ili, kad se nanese, pustiti da malo povuče, tresti s malo veće visine... iz razloga da se vlakno, kad se zapikne, ne prevrče.
Za žbunove, koristiti kalupe (gumice za vodu, karton i sl.).
To nema veze je li prerađena muholovka, ili tvornički uređaj!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Postoje kalupi za zbunice..ja sam napravio jedan! Mislim da ima oko 50 mesta za zbunice na tom kalupu !
Naravno postoje I razne tehnike koje mozemo videti na YT ili uciti u hodu..
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Evo jednog modula koji daje od 15-20kv..pominje se rec elektrostatik pa predpostavljam da je to za nasu primenu??
Ako se neko razume evo i slike sa opisom modula..
IMG_20151215_092242.JPG IMG_20151215_092215.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh