USATC S100 (JŽ 62-0xx) u H0

sdz362

Novi član
Sto je najgore Englezi su i kupili jednu 62 doduse Djurinu od Zelezare Zenica pre koju godinu (62-521) a od Slovenaca 62-669., u Francuskoj je 62-046, ali sta vredi zakljucili su da smo malo trziste...
 

crhav

Aktivan član
SDZ362, oprosti (bez uvrede..), vidim da zivis u Birminghamu UK, sto se ne odseces do Hornby-a pa im ocitas "pjesmicu" ili napises koji e-mail!
Velimir
 
  • Like
Reactions: Mon

milošjocif

Član foruma
Direktno sam pitao Braneta,pošto mi je več u Nurembergu 2011 rekao da radi na 62 i potvrdio je.Sad kad če biti-neču gnjaviti.Ja sam strpljiv ko Kasti pa za sad neču kupiti i prerađivati Rivarosija.
LP Miloš
 
  • Like
Reactions: Mon

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim tj. znam da će se onda naći i u mojoj kolekciji iako ima obilježja koja se kose mojom epohom :hahahaha:
Vozile su po Riječkim tračnicama,a to je dovoljan razlog za kupnju.
 
  • Like
Reactions: Mon

Thommo

 
Osoblje foruma
U Memobi je po 188,90 EUR. Lijepo izgleda, ali cijena mi je :sutim.

rivarossi_hr2477.jpg
 

crhav

Aktivan član
Ali osim toga treba ju "Jugoslavirati" kao, izbrisati bijele americke oznake, nove Yu tablice, crvena farba na kotace i stange i sl.!
Velimir

Ma nek idu ti iz Hornbiya ili Res u k........kad nisu napravili i nasu lokomotivu!
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Pa g. Crha, mislim da nije samo to, zavisi u koju doba se stavi lokomotivu. Ako bude iz 1946-49 onda može izgledati tako kao ona RR pa se samo preboji...
JZ 62-0xx Beograd 1946.jpg

JZ 62-0xx Beograd 1949.jpg
(obe slike sa naših foruma, pojma nemam ko ih je stavio)

A ako bude iz 1965 ili nešto takvo onda treba već prerađivati i to ne malo...
JZ 62-007, 1974-04, Ljubljana (Donni).jpg

JZ 62-009 Novo mesto 1978b.jpg

JZ 62-019 Celje 28.mar.1970.jpg

(Opet slike sa neta, ona od Donni-ja je iz Drehscheibe a poslednje dvije vjerojatno iz Zeljeznice.net)
 
  • Like
Reactions: Mon

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Isto tako i nekadašnji mađarski službeni vagon, a od tog se tipa jedan u Sloveniji još i danas koristi.

cejqyxv2wfstq2gla.jpg
 

crhav

Aktivan član
Decki, dali je itko kupio novu USATC Hornby ili Ree, pa da nam kaze kako ide. Koliko ju je platio i kako izgleda i radi model.
Velimir
 

milošjocif

Član foruma
Zdravo Velimir
Na susretu društava u Ljubljani 15.6. je vozila jedna od RR na brzinu djelomično prerađena u JŽ,i moram da kažem da vozi odlično.Goran je fotografirao,pa če valjda staviti tu slike.Bile su i dve tvoje tamo,jedna ušminkana ali nevozna,druga još za obojiti i vozna.Vlasnici su Bojan Bartol i Goran.
LP Miloš
 

Mon

 
Osoblje foruma
Aaaaahhhh kol'ko YUgovića!
t2824.gif

:naklon::naklon: za slike Gorchi, ove 62-ke su prave (a i ona tvoja u ćošku;)); odoh ja na
m03115.gif
...:palac_gore:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Pa i bio je susret u kome je bila tema samo JŽ... A nisu ni sve lokomotive i vagoni iz te dobe na tih 5 slika... ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh