DeAgostini "Legendarni automobili"

željko halambek

Veteran foruma
Evo još par slika sa neta.



Slika preuzeta sa: http://www.autobusi.net/forum/viewtopic.php?f=48&t=4148&start=45
tamni.jpg



Isto tako su bočne stranice ispod prozora zaobljene a kod kabine bi presjek kamiona trebao izgledati kao na ovoj dole slici (sa zakrivljenim bočnim stranicama)

img7714.jpg


r5yi.jpg


Slika preuzeta sa: http://www.autobusi.net/forum/viewt...sid=966d23631b2f3b170f6d50308e419196&start=60
 

nik

Veteran foruma
Također prostor između maske i prednjeg stakla treba biti kuglast a ne dio nekakvog valjka...
 

željko halambek

Veteran foruma
Također prostor između maske i prednjeg stakla treba biti kuglast a ne dio nekakvog valjka...

Na ovim dole slikama se ljepo vidi forma prednjeg djela.

img7707.jpg


travanj2007zeljko-086.jpg


img7705.jpg


img7706.jpg


PS:
Možda ne bi bilo loše otvoriti zasebnu temu u vezi Tamiča da se ova tema ne zaguši.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Nije bitno Željko! Itako neznam da li će se Tamić ikada proizvesti u mjerilu 1:87,a još nije 100% potvrđeno niti da će izaći od strane DeAgostinija. Ako bude potrebno lako ćemo pročešljati temu i izbaciti nepotrebne stvari.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Zastava je na kioscima! Mislim da će biti razgrabljena u toku dana,zato se požurite do prvog kioska ili Konzuma.
U sljedećem broju izlazi Moskvich 407.

10434_M407-DA-1.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Moskvić je na kioscima i crne je boje. Za 14 dana izlazi Opel A kabriolet,ne nužno u ovoj boji.

183637.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Hribarovog fićeka imam i ja u bijelom bojanju. Nešto je kvalitetniji i vjerniji od DeAgostinijevog,ali i on ima lufta oko vrata koji si nisu trebali dopustiti. Da nema te falinge bio bi savršen!
 

sini

Bivši član foruma
Hribarovog fićeka imam i ja u bijelom bojanju. Nešto je kvalitetniji i vjerniji od DeAgostinijevog,ali i on ima lufta oko vrata koji si nisu trebali dopustiti. Da nema te falinge bio bi savršen!

Baš to Damir,sve ti je jasno dok okreneš model i piše Made in China.
Ali kakv je takav je,ja sam sa njime zadovoljan jer me podseča na njih
dok smo još bili deca.

LP Sini
 

shrasto4

Član foruma
Imam i ja "Hribara", kupljen u Slo prije nekih 3-4 god. Milicijskog. Samo bi mu trebalo dekale zalijepiti s natpisom "Milicija"....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh