DeAgostini "Legendarni automobili"

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Hribarovog fićeka imam i ja u bijelom bojanju. Nešto je kvalitetniji i vjerniji od DeAgostinijevog,ali i on ima lufta oko vrata koji si nisu trebali dopustiti. Da nema te falinge bio bi savršen!
Pa to je dobro sto ima luft.Znaci da je verna kopija.:hihihi:
 

željko halambek

Veteran foruma
Tvoj Splićanin kad već pitaš,hoćeš da ti dam njegovu adresu pa razgovaraj s njim o tome...samo pazi velik je ko Prle!:cool:

Mene više smeta onaj egzotični Opel Rekord cabrio kojih je ukupno napravljeno cca 30 komada. Bolje bi bilo da je napravljena normalna limuzina ili kupe.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Pa kaj je vama tu na forumu, @prle ispada neki krampus!
:andjel:
Odralsle plašite s kolegom Prletom!?
Damire, na slijedećim susretima pokušat ću tebe i suseda poslikati zajedno:
Staneš si na stolicu dok vas slikam... hihihi.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:
:p
:D

:hahahaha:
 

1borna

Veteran foruma
Pogledaj Damire Prleta još jednom, kako izgleda zadovoljan i smiren među malim vlakićima....
(a to što je u stanju upaliti veliku dizelku kad ju malo gurne je sasvim druga stvar)
DSCN3747.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Citroen DS "Žaba" je na kioscima,a DeAgostini nam uvaljuje opet iznenađenje koje je kod nas vidjelo jako malo ljudi.


warszawa-223-014.jpg
 

sittingbull

Član foruma
Warszawa zbiljski legendarni tutač... indijanac nije čuo za njega, ali indijanac nije čuo za hrpu drugih. Ako već daju legende gdje je TriumphTR4, Triumph Spitfire. Ili Fiat 124 spider, Lancia delta integrale ili možda Stratos. Ma dosadan sam već sa Land Roverom MK1...
 

sittingbull

Član foruma
ma kako li to biraju "legende" iz povijesti... gdje li ih samo nađu??? znači ništa od dodgea, lincolna, ponticaca - baracuda bi bila nešto malo poznatija od gaza!!!

indijanac je postao jako neozbiljan ha ha ha :p
 

Damir

 
Osoblje foruma
ma kako li to biraju "legende" iz povijesti... gdje li ih samo nađu??? znači ništa od dodgea, lincolna, ponticaca - baracuda bi bila nešto malo poznatija od gaza!!!


Sve navedeno nećemo vidjeti jer ipak smo Mi bili u željeznoj zavjesi! Postoji Titov Cadillac na Brijunima,a jedan isti takav je bio i u Rijeci pa bar taj model,a ne ove crne Poljake i Ruse. Vrag ih je vidio ikada uživo!?

68827.jpg
 

sittingbull

Član foruma
Sve navedeno nećemo vidjeti jer ipak smo Mi bili u željeznoj zavjesi! Postoji Titov Cadillac na Brijunima,a jedan isti takav je bio i u Rijeci pa bar taj model,a ne ove crne Poljake i Ruse. Vrag ih je vidio ikada uživo!?

View attachment 48947

Znao se on voziti njime i po Puli prije jedno pet i pol desetljeća. panama šešir i bijelo odijelo po giardinima :crazy:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh