DB stvarčice

keko

Poznati forumaš
Ovi vagoni su iza nje... :)
Roco 45560 Typ AB4yge i 45561 Typ B4yge
 

Attachments

  • DSC06281.JPG
    DSC06281.JPG
    401.8 KB · Pregleda: 219
  • DSC06280.JPG
    DSC06280.JPG
    247.3 KB · Pregleda: 217
  • DSC06279.JPG
    DSC06279.JPG
    234.4 KB · Pregleda: 218
A

Anonymous

Guest
DB sgns
 

Attachments

  • DSC03901_resize.JPG
    DSC03901_resize.JPG
    99.5 KB · Pregleda: 193
  • DSC03903_resize.JPG
    DSC03903_resize.JPG
    106.3 KB · Pregleda: 194

hobi.point

Novi član
Forumaš Kapo nam je poslao svoj tekstić/recenziju HO Roco DB 151 lokomotive, pa pogledajte njegove impresije:

http://www.hobipoint.com/rec/rec003.htm

DB151_2.jpg


Hvala na trudu, Kapo!
 
A

Anonymous

Guest
Yep!

Malo sam se razočarao. Ipak sam od Fleishmanna očekivao metalni glavni okvir kad ono plastika... Mislim da ih jePiko premašio što se tiče kontejnerskog prometa. Pikov Lgs ima metalni glavni okvir!!!!


:cry:
 

Železničar

Poznati forumaš
keko kaže:
Prije par dana sam ubo jednu loksu. Radi se o Trix digitalnoj lokomotivi sa zvukom BR 141 http://www.modellbahnshop-lippe.com/pro ... odukt.html. Mislim da sam dosta povoljno prošao, s obzirom da u drugim shopovima košta i za 150eura više. Dok ne dođe na moje pruge, evo slika.
Uz ovu lepoticu bi ti odgovarao sastav UIC X1 26,4 m sa Minden-Deuts postoljima DB regionalnih vagona nalik HZ Bt 3 vagona + vagon upravljacnica.
Mislim na roco 45880, 45881 i 64210 ili cak bolje onu stariju verziju upravljacnice no ne znam broj.
Inace kad smo kod DB stvarcica gledam da nabavim BR 628 (roco 63013).
Bice valjda sledece nedelje. Keko interesuju me tvoja iskustva u vezi tog modela.

Pozdrav,

Bora
 

keko

Poznati forumaš
S njom će doći i dva "regionalna" crvena vagona ( za sada bez upravljačnice).

Jako sam zadovoljan sa roco BR 628. Vlak je sad digitaliziran i vozi izvrsno (druga kola su, dodouše, nešto lakša od motorinih pa malo zna rasvijeta zezati). Jako lijep model (ne izgleda previše starinski, a ni moderno). Ima ga za kupit za smiješne novce, ali u zelenom bojanju http://www.modellbahnshop-lippe.com/pro ... odukt.html

KAPO kaže:
Bravo Keko
a hoće koja parnjačica?

Ne znam još, Kapo! Razmišljam i o tome, ali mislim da će one imati prednost na N maketi. :)
 

keko

Poznati forumaš
Bora Somborac kaže:
Uz ovu lepoticu bi ti odgovarao sastav UIC X1 26,4 m sa Minden-Deuts postoljima DB regionalnih vagona nalik HZ Bt 3 vagona + vagon upravljacnica.
Mislim na roco 45880, 45881 i 64210 ili cak bolje onu stariju verziju upravljacnice no ne znam broj.

Uzeo sam ova dva Trix vagona.

Bnrz 450.3

ABn 417.1
 

Attachments

  • trix1.png
    trix1.png
    114.3 KB · Pregleda: 160
  • trix2.png
    trix2.png
    115.9 KB · Pregleda: 159

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
A ja bum okrenul pilu naopačke i rekel da ti je ovaj drugi zrel za preradu u HŽ BeTejca >:E:
 

keko

Poznati forumaš
Wile E Coyote kaže:
A ja bum okrenul pilu naopačke i rekel da ti je ovaj drugi zrel za preradu u HŽ BeTejca >:E:

Kad si nabavim neku našu HŽ loksu, onda ću kupiti još jedan ovakav vagon i tebi ga poslati na preradu... :) Može?
 

keko

Poznati forumaš
Danas mi je stigla ova loksa. Trix 22141, digitalna i sa zvukom http://www.modellbahnshop-lippe.com/pro ... odukt.html. Međutim, ne znam kako je "instalirati" na moj roco multimaus... Probao sam sa standardnom procedurom i vidim da ona nešto prima u sebe, ali nakon toga dalje stoji ko mrtva... Ako mi netko može pomoći bio bih jako zahvalan!
 

Attachments

  • trix.png
    trix.png
    517.1 KB · Pregleda: 57

Thommo

 
Osoblje foruma
Uffff... Možda Multimausu smeta Seletrix, imaš li u manualu nešto o CV-ima s kojima bi se moglo deaktivirati Seletrix?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh