HŽ Eanoss - Tillig / Roco

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Zahvaljujem još jednom Vedranu i Wiggum-u jer su pogledali i jer su to primijetili , bio bih kraći za 210 eura jer vidim da se ni Moko ni Branko još nisu očitovali ,
Baš me zanima kad bi uspio skinut naljepnicu Wiggum-e šta bi na kutiji pisalo , koj model je unutra
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Vidim ni A ni B, nit komentar niti isprika niti ponuda , ništa, samo kažem da smo neke članove foruma razapinjali i za manje...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Mene samo zanima tko se to smislio ovom modelu dodijeliti kataloški broj 76590...:hmmm:
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
na stranicama Tilliga ništa nema o tome, na stranicama Mokk-a također, puno je ljudi otišlo kući sa tim modelima misleći da su drugi broj
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Jučer sam dobio mail od Branka iz Moko-a, pa me zamolio da stavim kao informaciju svima na forum.

Dobil sem odgovor iz Tilliga, da so naredili napako in natisnili napačno številko vagona.
Ker so vagoni prispeli v petek popoldan, tik pred vašo borzo v Zagrebu v manjši embalaži, sem bil prepričan da so z novo številko vagona.

Naredili bodo nove vagone z novo številko v naslednjem letu.

76589 off. Güterwagen "HZ" Ep.VI with new wagon number 31 78 5379 276-8

Več o tem vagonu bom izvedel na sejmu v Nemčiji, ki je konec januarja.
Ko bodo novi vagoni prispeli, jih bomo vsem, ki bodo to želeli zamenjali.

Opravičujemo se za nevšečnosti, ki so nastale.

Lep pozdrav
Branko Kovač
Trgovina Kovač
Moko d.o.o.

Znači, dobio je odgovor iz Tilliga, da su napravili grešku i otisnuli krivi broj vagona. Moko je pošiljku od Tilliga dobio u petak popodne, tik prije burze, i vidio da su u novoj ambalaži, te je (kao i ja na prvi pogled) zaključio da je to novi vagon i donio ih u Zagreb. Tillig će napraviti nove vagone sa novim brojem, art.no. 76589 (isti br. kao i stari), a više će doznati o svemu u Njemačkoj na sajmu krajem siječnja. Kad dođu novi vagoni, svi koji su kupili nove-stare vagone moći će ih zamijeniti za vagone s novim brojem. Ispričava se svima za neugodnosti koje su nastale.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Vrlo korektan pristup od g. Branka, neka se zamisle oni koji su ga sudili....
Kolega @malimiha nemojte sad ni vi "suditi"..
Morate shvatiti da svi ne poznaju Branka osobno kao npr.mi neki s foruma..
ja osobno sam odmah rekao da nije Branko nis kriv.. niti da ima veze s tim Tiligovim "zbaljatom"..
Al dopustite da je netko se razocarao kad je vidio sta se desilo i bio malo i ljut..
Ja osobno nisam dizao galamu..jer znam Branka i uvjek cu od njega kupovati.. AL NE SUDITE SAD i Vi drugima unaprijed ;)
(Da sad ne navale se sve kolege pravdat ovde po forumu sto, zasto i kako ;) )
Lp Zlatko (toliko od mene po ovom slucaju)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Korektan potez od Moko-a je već bio na samom sajmu, kada je bez ikakvih problema, uzeo natrag vagone od kupaca i vratio im novce!
A, bilo je tih prodanih vagona zaista dosta!
Nadalje, korektan je i potez što se kupcima tog modela koji nisu uspjeli vratiti na sajmu model, također daje mogučnost da ga vrate naknadno!

Jedino, što se ovdje na forumu čekalo jest očitovanje! Uostalom, tome i služe forumi, ne?!;)
Pametnom čovjeku dosta!:palac_gore:
 
Last edited:

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Slažem se , samo to sam htio znati
Moje isprike još jednom
 

Izidor

Član foruma
Branko je poslao mail Thommo-tu i zamolio ga, da ga stavi umjesto njega na forum, iako je član tog foruma .....:fp::plaza::postar:Verovatno je dobio odgovor baš ovih dana iz Tilliga, kad se opet otvorila debata oko tog modela,......

Ali napravit, če nove model, nakon sajma u Nurnbergu.......:ples2::palac_gore:.
 

malimiha

Član foruma
Branko je poslao mail Thommo-tu i zamolio ga, da ga stavi umjesto njega na forum, iako je član tog foruma .....:fp::plaza::postar:Verovatno je dobio odgovor baš ovih dana iz Tilliga, kad se opet otvorila debata oko tog modela,......

Ali napravit, če nove model, nakon sajma u Nurnbergu.......:ples2::palac_gore:.
:hmmm: postoji veliko pitanje, zašto Branko ne piše poruke na ovaj forum iako je član tog foruma ...., možda zbog nekih bombaša :crazy: koji su isto člani tog foruma :cool_2:
 

Izidor

Član foruma
:hmmm: postoji veliko pitanje, zašto Branko ne piše poruke na ovaj forum iako je član tog foruma ...., možda zbog nekih bombaša :crazy: koji su isto člani tog foruma :cool_2:

Pa da, i ti bombaši mu rade reklame, za prodaju modela, to sam zaboravio napisati u svom prijašnjem postu.
Hvala, da si me podsetio i na to:djed:yes:palac_gore::palac_gore:
 

malimiha

Član foruma
Trebamo biti sretni, da postoji koji trgovac (nema jih baš mnogo u ex YU) da prodaje modele vlakova, ....
 

wiggum

Veteran foruma
Dobil sem odgovor iz Tilliga, da so naredili napako in natisnili napačno številko vagona.
Ker so vagoni prispeli v petek popoldan, tik pred vašo borzo v Zagrebu v manjši embalaži, sem bil prepričan da so z novo številko vagona.

Naredili bodo nove vagone z novo številko v naslednjem letu.

76589 off. Güterwagen "HZ" Ep.VI with new wagon number 31 78 5379 276-8

Več o tem vagonu bom izvedel na sejmu v Nemčiji, ki je konec januarja
.​


U novom Tillig katalogu sve vrvi od HŽ Eanossa...​
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Naredili bodo nove vagone z novo številko v naslednjem letu.
76589 off. Güterwagen "HZ" Ep.VI with new wagon number 31 78 5379 276-8

Tillig će napraviti nove vagone sa novim brojem, art.no. 76589 (isti br. kao i stari), a više će doznati o svemu u Njemačkoj na sajmu krajem siječnja. Kad dođu novi vagoni, svi koji su kupili nove-stare vagone moći će ih zamijeniti za vagone s novim brojem. Ispričava se svima za neugodnosti koje su nastale.​


Hm..., u modellbahnshop lipe, pod novosti u trgovini, piše da su dobili Tillig HŽ Eanoss vagone art. 76589.
Pitanje je sad, da li bi to možda bila sad ta serija sa novim brojem, ili možda ponovljena zaliha onih sa starim....? :hmmm:

http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-47-10-2-0-gatt-gb-h-0/ein_produkt.html
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ima li kakvih novosti oko ovog Tilling HŽ Eanoss s novim brojem?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh