HO cestovna vozila (2)

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Uh, momci, al mi se štuca ovid dana.
Danas squaw i ja slavimo točno 5 godina braka. Dolaze kumovi i prijatelji, tast i punica su na moru, znači stradat će bačva. Revijalna pijanka uz roštilj samo što nije počela, tako da ću se opširnije o modelima javiti sutra ili koji dan.

Živjeli!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Pozdrav momci.
Joj, pijanka je bila čist OK. Samo mi se drugi dan nije sviđalo kaj su svi glazbenici otišli a samo je bubnjar ostao u mojoj glavi. :D :D

Par slova od mene. Lijepo ste seltika uputili, a ja gledam i nemrem nigdje najti kam sam postal sliku te predmetne Setre, pa evo je:
zlkzmz070505dstanicic63ec4.jpg


Tko je želi, može je naručiti, spremam se u nabavu osnova modela, pa onda čim prije.
Napravio sam Imoćanina a nisam stavil slike jel? Evo je:
apimotskihz9.jpg


I dobra vijest za Thommu:


Najavit ću da se na mom ekranu već pjavljuju prve crte Croatia Airlines, Pleso Prijevoz MB Tourismo, možda bude kaj i od nove paint-scheme Čazmatransa ali o tom po tom.
Bok.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Danijel, izgledaju super sva 3. A jedan od njih pogotovo! :D

Nadam se da je bubnjanje u glavi gotovo, pa krećeš u nove modelarske pobjede. >:) :D :D
 

speed

Član foruma
Wile E Coyote kaže:
Pozdrav momci.
Joj, pijanka je bila čist OK. Samo mi se drugi dan nije sviđalo kaj su svi glazbenici otišli a samo je bubnjar ostao u mojoj glavi. :D :D

Najavit ću da se na mom ekranu već pjavljuju prve crte Croatia Airlines, Pleso Prijevoz MB Tourismo, možda bude kaj i od nove paint-scheme Čazmatransa ali o tom po tom.
Bok.

još jednom čestitke,sve najbolje za petu godišnjicu braka!Ali mislim i da ti za ovo treba isto čestitati,pa i za ove savršene modele-čestitam!A što se tiče ovih,marljivo radim,pa budem novac ostavio i za njih... :D
tako da možeš kad bude možda i računati na ostale...uz Čazma i Makarsku...
 

mario05

Član foruma
Sve naj bolje za petu godisnjicu, radovi su odlicni!!!! Sve pohval!!! Samo tako nastavite, ja sam preradio jednog actrosa, al nisam ga jos slikao, bit ce slike za koji dan....
 

mario05

Član foruma
Pozdrav kolege!!!! Evo da vam se pohvalim, dobio sam 2 nova talijana... Rijec je o Ivecu Stralisu (stari model) Scuderia Ferarri I IVECU STRALISU (novi model) ALL BLACKS.... :=)
UZIVAJTE!!!!
 

Attachments

  • Photo-0058.jpg
    Photo-0058.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 157
  • Photo-0059.jpg
    Photo-0059.jpg
    35.4 KB · Pregleda: 157
  • Photo-0054_1.jpg
    Photo-0054_1.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 158
  • Photo-0057.jpg
    Photo-0057.jpg
    34.8 KB · Pregleda: 157
  • Photo-0055.jpg
    Photo-0055.jpg
    33 KB · Pregleda: 159

mario05

Član foruma
Ovo je moja trenutna kolekcija, ali bez ova dva nova talijana!!!!
 

Attachments

  • Photo-0012.jpg
    Photo-0012.jpg
    101.2 KB · Pregleda: 162

speed

Član foruma
mario05 kaže:
Pozdrav kolege!!!! Evo da vam se pohvalim, dobio sam 2 nova talijana... Rijec je o Ivecu Stralisu (stari model) Scuderia Ferarri I IVECU STRALISU (novi model) ALL BLACKS.... :=)
UZIVAJTE!!!!

super kamioni mario!Ja imam ovog starijeg Stralisa...nego gdje si kupio ovog crnog novog "all blacks"?Jel ih ima kod nas u HR kupiti?
 

NClight

Hybernated
BTW, za one koji nisu upoznati... "All Blacks" je rugby tim sa Novog Zelanda :) a Silver Fern (tj. Srebrna paprat) je zaštitni znak NZ i tima. zanimljivo, košarkaški tim se zove "All Whites"
Inače, All Blacks su višestruki svjetski prvaci u rugby-u, poznati po izvođenju ratnog plesa "Haka" prije početka svake utakmice.
Osobno sam skoro pa fan dotičnih, uz nekoliko majci i kapica direkt sa NZ-a >:)
Googlajte malko, zanimljivo je ;)

Natrag na topic... lijepa kolekcija, i to u vitrini/polici... ;)
 

speed

Član foruma
NClight kaže:
BTW, za one koji nisu upoznati... "All Blacks" je rugby tim sa Novog Zelanda :) a Silver Fern (tj. Srebrna paprat) je zaštitni znak NZ i tima. zanimljivo, košarkaški tim se zove "All Whites"
Inače, All Blacks su višestruki svjetski prvaci u rugby-u, poznati po izvođenju ratnog plesa "Haka" prije početka svake utakmice.
Osobno sam skoro pa fan dotičnih, uz nekoliko majci i kapica direkt sa NZ-a >:)
Googlajte malko, zanimljivo je ;)

Natrag na topic... lijepa kolekcija, i to u vitrini/polici... ;)

je,istina All Black su ragbijaši s Novog Zelanda,a određeni dio Ivecove serije(prvi primjerci) su upravo nosili natpis All Blacks...
btw ako si skoro fan,e onda si moraš nabaviti ovog Iveca :D
 

mario05

Član foruma
speed kaže:
super kamioni mario!Ja imam ovog starijeg Stralisa...nego gdje si kupio ovog crnog novog "all blacks"?Jel ih ima kod nas u HR kupiti?
Oba su kupljena u Sloveniji na Benziskoj pumpi (ja mislim da je OMV) dobio sam ih od brata.... cijena crnog je ja mislim oko 8,00Eura a ima ih naruciti na www.ivecostore.com cijena im je 9,90Eura....+poštarina!!!!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
mario05 kaže:
Pozdrav svima!!! Thommo mozes li mi poslati mejlom gotovu izradu za cerdu kamiona u mjerilu 1:87 ja nikako nisam uspio uraditi. Molim te... Mario [email protected]
Bok Mario05, neću ti poslati na mail nego ću staviti ovdje na forum, pa nek si skine tko god hoće!

Cijena? Bing? Sitnica! Stavite fotke gotovog modelčića da vidimo kako je ispao! :D :plaza:

Klikom na thumbnail otvorit će se originalna velika slika, cca. 300kB.



VAŽNO: Sliku je potrebno isprintati na dimenzije 25 x 20 cm, inače dimenzije "cerade" neće odgovarati. Cerada je predviđena za kamione kakvi se za 20-25kn mogu kupiti u trgovačkim centrima, npr. Konzum ili Plodine.

Uživajte!
 

dibko

Novi član
Danas nabavio ova dva ljepotana

Citroen Ami6
180708002.jpg


Citroen Mehari
180708006.jpg


Dobit četa mjesto na diorami koju gradim, koja če možda postati i dio makete.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh