Iskustva prilikom prodaje/kupnje

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Naravno da treba naglasiti ko nije dobar za trgovinu..
Kolega hvala na lepim recima ali sad ne mogu provaliti ko si pa ako nije problem da mi napises ko si?
Sto se tice "Belusica" umalo da mu posaljem nesto na odlozeno..ali srecom pa nisam!
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ne mislim nikoga kritizirati,razocaran sam ocitim,velikim propustom u samom forumu.
Izlazak moje privatne poruke u rubrici prodajem me natjerao na potez da preventivno obrisem sve svoje poruke.
Predlazem to i ostalima,ipak bi to trebale biti "privatne poruke".
Nadam se da je to samo slucajna pogreska,ja vise ovu opciju pp-a ne mislim koristiti.
Preko pp-a smo razmjenjivali brojeve mobitela i racuna,odsada vise necu,zato stavljam svoj mail i mob;
[email protected] ili 099 2126 131.
Sa kime imam kakav dogovor a nemam njegov privatni kontakt ili slicno,vec cemo se povezati.
Nadam se da je ovo samo jedan slucaj,netreba se ponoviti.
:pozdrav:
 

1borna

Veteran foruma
Vjerojatno se dogodila neka "elektronička greška" pa je poruka otišla na krivo mjesto?
/sumnjam da bi itko mogao to ručno premjestiti/
 

Davor

Veteran foruma
Tomislave ako dobro shvatam, privatna poruka koju si poslao nekom pojavila se u celosti u oglasu?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja sam obrisao tu konverzaciju na Tomislavov zahtev..ne znam kako se to moglo dogoditi pa se poruka prebacila na javni deo foruma! Nego mi je cudno da se bas u vasem razgovoru pojavila a ne na nekom drugom mestu?? Mislim ako je greska u pitanju onda je bas na pravo mesto pogresio haha..
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Nema veze,bitno da nisu izasli kakvi osobni podaci ili slicno.Pa da netko
takvo nesto zloupotrijebi.
 

1borna

Veteran foruma
Zadnjih godinu- dvije desilo se nekoliko puta da sam dobio obavijest jer pratim neku temu koja je došla sa zakašnjenjem od nekoliko godina!
Isto tako povremeno za neke teme uopće ne dobijem obavijest, dakle dešavaju se povremeno neke greške u sustavu.
 

Pejc

Veteran foruma
Zadnjih godinu- dvije desilo se nekoliko puta da sam dobio obavijest jer pratim neku temu koja je došla sa zakašnjenjem od nekoliko godina!
Isto tako povremeno za neke teme uopće ne dobijem obavijest, dakle dešavaju se povremeno neke greške u sustavu.
To se i meni dešavalo, ali da prebaci PP u oglase to mi je prosto nemoguće. I to baš tamo gde treba. Jeste li sigurni da je sistem pogrešio?
 

Davor

Veteran foruma
Većina nas prati mnogo tema i dešava se da sistem ne pošalje email obaveštenje ali ako se klikne na praćenje teme mail obavezno stiže.

Kao što Pejc kaže, suviše je čudno. Da je sistemska greška onda bi se poruka objavila bilo gde u javnom delu foruma a ne baš u temi o kojoj ste vas dvojica pisali preko PP. Mene na primer, laptop hoće da prebaci u prethodnu temu ako kliknem Back(space) što nije do foruma.
No kako god, srećom nije nastala neka šteta i za početak probaj da pošalješ nekoliko privatnih poruka sa nekim beznačajnim tekstom: dobar dan i sl. pa testiraj. ;)
Toliko od mene za 7 sati. ;)
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Poruka od mene prema Borni je sigurno napisana u pp-u,kako se nasla na otvorenom dijelu foruma neznam.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
:daj_pivu:Je, taman z konobe došel, em razvaža cjeli tjedan, čuda brigi vu klijeti i desi se, pak nije za zameriti!
I doma jos mora delati...
 

GP 18

Aktivan član
Pozdrav Kolege,
Hteo bih da pohvalim saradnju sa jednim našim forumašem " marklin21slovenija " sve dogovore smo vodili putem privatnih poruka i na kraju realizovali kupoprodaju na obostrano zadovoljstvo!
Prodavac za svaku pohvalu sve dogovoreno ispoštovano do najsitnijih detalja!
Hvala marklin21slovenija
 

mmatja

Poznati forumaš
Neozbiljnost Gorana iz Virovitice kao kupca! Unatoč "fiksnog???" dogovora od prije više od mjesec dana u vezi kupnje od mene, jednostavno se više ne javlja i stavlja me u jako neugodnu situaciju, jer ima interesa drugih kupaca, koje moram odvračati, pošto je ono "kao 100% rezervisano" za njega. O.K.
pričekat ču još malo... Možda se ipak predomisli i barem javi...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh