Vitrine, police i ostala mjesta za držanje modela

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim da ovoj polici nije svrha oglednost!
Bit će da je u dva reda radi ekonomičnosti prostora i spuštanja
police do makete. Tako bi se modeli prema želji vlasnika uključivali
direktno s police na maketu.
 

U47

Član foruma


denis kaže:
Je velika je i nikad mi nije dosta jednostavno uživam u tome kuča mi je jedna velika vitrina. Upravo smo završili novu vitrinu sa 18 katova dužina police je 2,20 metara,jer mi stiže novih 50 vagona i 10 lokomotiva.Zamolit ču kolegu Nika da to dođe poslikat i pusti u širu javnost.

Ima nešto novo?
 

Davor

Veteran foruma
Vitrine jednog Nemca. :)
5485307.jpg

5485309.jpg

5485310.jpg

5485311.jpg

5485313.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Za kompozicije su puno bolje one duge a niske vitrine,
ali su zato ove odlicne za pojedinacno sklanjanje modela. :palac_gore:
 

1borna

Veteran foruma
Uff, kojeg li pacijenta! Na zadnjoj slici sam izbrojao ravno 10 raznih krokodilki...... >8-o:
Što je previše - previše je!?
 

Mon

 
Osoblje foruma
Hehehehe, zato kazem da je s jedne strane dobro nama JZ fanovima sto na trzistu nema toliko JZ modela.
Bili bi zatrpani/pretrpani ko ovaj jadnicak sa linka. :D
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo jednog prijedloga Vitrine koju cu napraviti. Gledao sam vitrine od firme "Vitrinen Schmidt" (http://www.vitrinenschmidt.de) i njihovih 75 mm visine nekako mi se cini premalo pogotovo ako se stavlja goline tracnica. Po cijeni su prihvatljivi. A drugo unutarnja sirina vitrine koju za koju sam prilozio nacrt je 1200 mm tako da bez rezanja stane 6kom ROCO L=200 mm Geoline tracnica :). Materijal je standardan s bijelom HDF plocom kao pozadinom. Dubina vitrine je 80 mm. Sirina polica je 50 mm razmak izmedju polica je 85 mm. Dva Plexiglasa s 300 mm prklapanja.

Svi utori (za plexiglas i HDF) napravit ce se glodalicom za drvo.

Svi prijedlozi su dobrodosli.
 

Attachments

  • Vitrina za modele.pdf
    18.2 KB · Pregleda: 31

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh