Thommo - moja cestovna vozila

Damir

 
Osoblje foruma
Thommo kaže:
Danas sam mom klincu (4 god.) isprintao i složio ova dva modela. Bio je oduševljen, igrao se s njima sat-dva! :D

Šta je bilo poslije?
Zapalio ih je zajedno sa tatom jer su bili lažnjaci... :D :D
 

Killer9990

Poznati forumaš
Iako možda , dok su dovoljno mali je to jeftinije i isplatljivivije jer ako potrgaju kartonski/papirnati autobus, jeftinije je nego ako potrgaju plastični
:palac_gore: ;)
 

KAPO

Poznati forumaš
Thommo kaže:
...
Malo bolji "painter" bi u Windows Paintu mogao od crveno bijelog Poljaka napraviti riječki, splitski ili ZET MAN Sg220.
...
Ja sam nedavno počeo "prebojavat" jednog Trolejevog! :D
 

Thommo

 
Osoblje foruma
UN-ovac stigao iz daleke Švedske... Hvala Mon! :palac_gore:

IMG_9937.jpg
 

nik

Veteran foruma
Thommo kaže:
UN-ovac stigao iz daleke Švedske... Hvala Mon! :palac_gore:

IMG_9937.jpg

Znak na haubi se savinuo zbog glupe ambalaže i vjerojatno će uskoro otpasti...

BTW ovaj Chevrolet UN 57009 se često mogao vidjeti u Zagrebu sredinom 90-ih.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Odlican info nik,
znaci da na neki nacin auticak spada u kategoriju domaci modeli. ;)
 

Thommo

 
Osoblje foruma
U ergelu je stigao jedan Actros 1843, prve generacije, sa troosovinskom p.p. cisternom. U bojama velike firme Kieserling iz Bremena, Njemačka.

IMG_0870.jpg


IMG_0872.jpg


IMG_0874.jpg


Nakon foto-seanse pridružio se 'kolegama' iz iste firme. :D

IMG_0877.jpg


Redom, Volvo F89 s cisternom, Mercedes NG prikoličar s BDF nadogradnjom, dva Mercedesa SK, jedan vuče ceradu, drugi bačvu, jedan traktor NG bez vučenog vozila, i novi Actros s cisternom.

IMG_0882.jpg


IMG_0884.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nadam se da će se ti Kieserlingi jednog dana naći na kakvoj diorami Kieserling skladišta sa parkingom... Do onda, gušt ih je skupljati. ;)

a i ljepa ergela tutača!
Ovo su samo Mercedesi - MAN, Scania, Volvo, Renault, DAF i Iveco su na drugim policama! :andjel:
Istina, Mercova i MAN-ova imam najviše, ali ima i ovih ostalih solidan broj... :ples2: :D
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Kamio-tehnologija bez smetnji ide naprijed - pa je tako nedavno predstavljen MAN TGS i TGX sa Euro 6 tehnologijom. MAN je iskoristio tu priliku pa je napravljen i lagani facelift perjanica ponude.

Evo ga i kod mene, tegljač TGX 4x2, sa najvećom XXL kabinom.

IMG_1234_zps31453653.jpg

IMG_1235_zps277f9277.jpg


U društvu sa sad već "starom" serijom, TGX XXL 6x2 i kiper TGS 8x4 sa najmanjom M kabinom.

IMG_1237_zps70f1ab70.jpg

IMG_1236_zps0db4e122.jpg

IMG_1238_zps90f425d6.jpg


'Novajlija' sa Schmitz Lamberet hladnjačom.

IMG_1240_zpsbc2c5448.jpg

IMG_1241_zps98030783.jpg
 

Gligi

Član foruma
Odlican novitet kolega:) Meni je isto stigao ovaj model prosle nedelje, ali naravno crven:) Takodje sam mu zakacio novu hladnjacu koja je i brendirana, inace mala ispravka radi se o Lamberet hladnjaci;)
 

Thommo

 
Osoblje foruma
@ Gligi: Da, u pravu si, to je Lamberet. Herpa ima i Schmitz hladnjaču, ali ona ima crvenu šasiju pa mi je ova bolje odgovarala.

Tko je proizvođać svih modela?

Šta svih modela u ovoj temi??!! :eek: Pa otprilike ovako:

Herpa Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Wiking Herpa Herpa Herpa Kibri Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Brekina Herpa Herpa Kibri Herpa Herpa AWM Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Kibri Herpa Herpa Herpa Herpa Roco Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Brekina Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Siku Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Kibri Herpa Herpa AWM Herpa Herpa AWM Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Schuco Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Herpa Kibri Herpa Herpa Herpa...

:vrag2: :vrag2: :vrag2: :vrag2:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh