ACME Jugoslavija Express

Mon

 
Osoblje foruma
Sad ostaje samo da Daco sastavi i postavi oba dva seta na maketi iza neke domace lokse
pa da konacno vidimo JE u H0! :ples
 

Martin

Poznati forumaš
Pozdrav,
jedno pitanje koje možda i ne spada ovamo, pa, ako treba neka se premjesti; ima li zainteresiranih za parcijalnu nabavu ovih setova? Naime, ja bi kupio oba seta, ali bi k tome još htio posebno i ova dva zagrebačka s debelom crtom. Ako ima zainteresiranih, sve su opcije moguće.
Usput, možda netko zna za mogućnost neposredne kupnje samo ovh zagrebačkih modela?

Hvala!

Mladen
 

daco

Član foruma
Martin kaže:
Pozdrav,
jedno pitanje koje možda i ne spada ovamo, pa, ako treba neka se premjesti; ima li zainteresiranih za parcijalnu nabavu ovih setova? Naime, ja bi kupio oba seta, ali bi k tome još htio posebno i ova dva zagrebačka s debelom crtom. Ako ima zainteresiranih, sve su opcije moguće.
Usput, možda netko zna za mogućnost neposredne kupnje samo ovh zagrebačkih modela?

Hvala!

Mladen


Trenutno ne postoji mogućnost kupovanja pojedinačnih vagona iz ovih setova! :( osim ako se ne dogovori i setovi raspare! ;)
 

Zoki

Član foruma
I mene iz drugog seta zanima onaj sa bijelom crtom, a iz trećeg seta (koji još nije izašao) onaj narančasti tip Z (ABllm), ali to je to. Zasad ih nema pojedinačno za kupiti. Možda da se to predloži ACME-u kao kasnija mogućnost kao što to rade Märklin i sad Fleischmann sa svojim tzv. displejima.
 

Zoki

Član foruma
Mon kaže:
Sad ostaje samo da Daco sastavi i postavi oba dva seta na maketi iza neke domace lokse
pa da konacno vidimo JE u H0! :ples
Bilo bi dobro da netko ima JŽ 441 ili 661 pa da se slikaju tako. Iako su WL i narančasti Bl sa JŽ oznakama bili vučeni i sa HŽ i SŽ lokomotivama na teritoriju ex YU i naravno sa voznim parkom ÖBB i DB.
 

nik

Veteran foruma
Zoki kaže:
I mene iz drugog seta zanima onaj sa bijelom crtom, a iz trećeg seta (koji još nije izašao) onaj narančasti tip Z (ABllm), ali to je to. Zasad ih nema pojedinačno za kupiti. Možda da se to predloži ACME-u kao kasnija mogućnost kao što to rade Märklin i sad Fleischmann sa svojim tzv. displejima.

ACME sigurno neće ove vagone iz setova prodavati pojedinačno. Ali to ne znači da se neće slični vagoni pojaviti ponovo sa drugačijim brojem i detaljima. Zagrebački vagoni sa prekinutom crtom iz setova su ABl sa tamnom gredom i Bl sa MD52 postoljima. Slijedeći bi mogli biti ABl bez tamne grede i Bl sa tamnom gredom i Wegmann postoljima kao i Bcl sa bilokakvom gredom. ACME će vrlo vjerojatno raditi još međunarodnih vlakova iz Ep.IV; npr. Simplon Express (ACME zagrebački, beogradski i talijanski vagoni plus LS švicarski) i Mostar-Dalmaciju (zagrebački i sarajevski vagoni plus LS njemački).
 

Mon

 
Osoblje foruma
INFO: Postovi o razmeni vagona JE prebaceni su u temu "Razmena vagona Jugoslavje Express-a":
<a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?f=43&t=3882" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=43&t=3882</a>
 

Joshka

Član foruma
Moja Jugoslavija na današnjem suncu!
 

Attachments

  • YU EX 090.JPG
    YU EX 090.JPG
    174.2 KB · Pregleda: 77
  • YU EX 093.JPG
    YU EX 093.JPG
    169.2 KB · Pregleda: 78
  • YU EX 092.JPG
    YU EX 092.JPG
    182.9 KB · Pregleda: 80
  • YU EX 094.JPG
    YU EX 094.JPG
    165.9 KB · Pregleda: 77
  • YU EX 095.JPG
    YU EX 095.JPG
    190.9 KB · Pregleda: 81

Joshka

Član foruma
Neki drugi voz...
 

Attachments

  • YU EX 111.JPG
    YU EX 111.JPG
    188.9 KB · Pregleda: 72
  • YU EX 109.JPG
    YU EX 109.JPG
    175 KB · Pregleda: 71
  • YU EX 106.JPG
    YU EX 106.JPG
    172.6 KB · Pregleda: 70
  • YU EX 105.JPG
    YU EX 105.JPG
    185.3 KB · Pregleda: 69
  • YU EX 104.JPG
    YU EX 104.JPG
    178.2 KB · Pregleda: 68

Joshka

Član foruma
Izdvojio sam još i ovo...
 

Attachments

  • YU EX 101.JPG
    YU EX 101.JPG
    196.9 KB · Pregleda: 66
  • YU EX 099.JPG
    YU EX 099.JPG
    180 KB · Pregleda: 66
  • YU EX 103.JPG
    YU EX 103.JPG
    214.5 KB · Pregleda: 66
  • YU EX 116.JPG
    YU EX 116.JPG
    178.9 KB · Pregleda: 67
  • YU EX 113.JPG
    YU EX 113.JPG
    180.2 KB · Pregleda: 66

Balkano

Član foruma
@ Joshka: Predivno!!! Nadam se da cu i ja sa mojom Kennedyjkom moc napravit neke ljepe slike kad mi stignu svi Jugoslavija Express vagoni i vlak bude citav...
Pozz
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh