Moja HO kolekcija, tj. moje kompozicije

nik

Veteran foruma
To je Plasser & Theurer OBW 10, Liliput ga je radio i sa pogonom pa je zato onaj 'šoder' od olova; to je uteg.

8769476kdy.jpg

http://kleintischspielbahn.forumieren.n ... bw-10#6863

ÖBB X 627.101-9

2009_02_25_530.jpg

http://schienenfahrzeuge.netshadow.at/d ... 3721ad561b

040904_017.jpg

http://www.bahnnews-austria.at/forum/vi ... 6fe71b611d
 

Booster

Član foruma
Upravo sam krenuo staviti slike svojih loksi i vagona i naletim sad na ovaj topic...sad vise ne znam jel da stavljam ili ne jer me bacilo u bed...ovo ne znas jel maketa ili pravi :D svaka čast na kolekciji
 

Schigi

Član foruma
To je Liliputov proizvod, dolazi u kitu. Sklapanje nije nimalo teško, kopče i kotači su dio kompleta.
Ovako izgleda u radu. Ljepilo, nešto osnovnog alata i malo strpljenja, i dobije se jeftin model kojeg ostali proizvođači ne proizvode.

malo se kasno ukljucujem :D
osim liliputa, i bachmann radi taj model sinskih vozila za odrzavanje, i to u spectrum seriji...



kako pise, modeli su samohodni i obojeni u "bezbednosno" zutu boju, i koliko vidim ostavljeni za naknadno dekalisanje i uredjivanje ;)

:plaza:
 

Attachments

  • mow.JPG
    mow.JPG
    94.6 KB · Pregleda: 159

Thommo

 
Osoblje foruma
Da vam malo predstavim parnjaču sagrađenu u epohi 5! >:D: Jel' tako Damire?! :D

Uglavnom, već duže vrijeme slažem kompoziciju s OMV cisternama. Dvoosovinske su, 3x Liliput, i po jedna Roco, Klein Modellbahn, i Fleischmann.

Nedavno sam nabavio i manevarkicu za tu kompoziciju:

IMG_6912.jpg


Da, to je zaista parnjača! Ali bez dima i vatre. Umjesto kotla i ložišta, opskrbljuje se parom/vodom iz vanjskog, stacionarnog izvora. Koristi se za postrojenja u kojima je opasno koristiti lokomotive sa vatrom ili dizel motorom.

Lokomotiva je u vlasništvu naftne tvrtke OMV, iz epohe V, iako potiče iz DDR-a.
To je tip Meiningen Typ C; izgrađeno ih je 202 komada od 1984. do 1988.
DDR-ci su u toku naftne krize zaključili da je jeftinije koristiti parne manevarke od dizelašica pa su pokrenuli prozvodnju baš negdje u vrijeme kad je Vučko šefovao u Sarajevu (ZOI '84.)... ;)
Kojim je putem lokomotiva završila u OMV-u, nije mi poznato.

Ima tri vezane osovine, dakle osovinski je raspored C (ili 0-6-0 za Amere).
Detalj pogonskog mehanizma modela:

IMG_6915.jpg


I par slika s kompozicijom i u krupnom planu.

IMG_6916.jpg


IMG_6921.jpg


IMG_6922.jpg


Model je Bachmann-Liliput. Ima NEM utore, ali ne i KKK kinematiku - nije ni potrebna za ovako kratko vozilo. Digitalizacija vjerujem neće biti problem - potrudili su se naći mjesto za dekoder, do kojeg se dolazi s prednje strane.

IMG_6929.jpg


Možda ne znate, ali u Ljubljani, u toplani TE-TOL i dan-danas radi LBV-04, jedna slična lokomotiva, proizvodnje Đuro Đaković.

© FarRail Tours Blog

Nešto više o noj može se naći na ovom linku:
http://www.farrail-blog.com/englishpost ... -slovenia/
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/File:LBV-0 ... bljana.jpg
 

Attachments

  • LBV-04_f.jpg
    LBV-04_f.jpg
    191 KB · Pregleda: 29

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ovako nešto zaista čujem i vidim prvi put...
Zgodno! :palac_gore:
 

Davor

Veteran foruma
Zaboravih, dve takve "fireless" lokomotive koristila je i INA, tj. rafinerija u Sisku.
Za njih je postojalo posebno postrojenje za punjenje parom.Napune kotao lok.do određenog pritiska i lok.radi. Punjenje je bilo često zbog kondenzacije i potrošnje.
 

nik

Veteran foruma
Nije to konstrukcija iz 1984. Tada je zadnju seriju tih lokomotiva napravio RAW Meiningen (željeznička radionica) jer je tvornica koja ih je konstruirala i proizvodila tada već prestala raditi lokomotive (LKM Babelsberg).

'Feuerlose C' je konstruirana i građena u tvornici VEB Lokomotivbau Karl Marx, Babelsberg od 1953. do 1970. godine

http://www.achristo.homepage.t-online.d ... M_FL_C.htm

9 1953 Industrie der DDR
2 1954 Kraftwerke und Energieversorgung der DDR
1 1954 Chemische Industrie der DDR
1 1955 Masinimport, Bukarest
6 1955 Industrie der DDR
3 1956 Tagebaubetriebe und Kohlenindustrie der DDR
7 1956 Chemische Industrie der DDR
15 1957 Industrie der DDR
4 1959 Tagebaubetriebe und Kohlenindustrie der DDR
8 1959 Chemische Industrie der DDR
8 1959 Sonstige Kunden der DDR
4 1961 Maschinoimport, Sofia
1 1961 Masino-Impex, Zagreb (termoelektrana Zagreb->HŽM)
4 1961 Kraftwerke und Energieversorgung der DDR
19 1961 Tagebaubetriebe und Kohlenindustrie der DDR
3 1961 Metallverarbeitende Industrie der DDR
25 1961 Chemische Industrie der DDR
35 1961 Sonstige Kunden der DDR
3 1969 Export nach Ungarn
35 1969 Industrie der DDR

Hier sind die zwei betriebsfähigen FLC zusehen, links Lok 4 (RAW Meiningen 03080/1985) und rechts Lok 2(LKM 219188/1960).

img_6387.jpg


http://www.suedharzbahner.de.tl/Zum--g- ... s.furt.htm

VEB-Lokomotivbau-Karl-Marx-a26830407.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Čuj, Nik, ovako piše u papirima koji dolaze uz model.

"Von 1984 bis 1988 wurden 202 Maschinen als identischer Nachbau des Babelsberger Typ C durch das Ausbesserungswerk Meiningen gefertigt."
Tako da, provjeri svoje izvore - ali izgleda je postojala i kasnija identična serija rađena u 80-tima. ;)
 

nik

Veteran foruma
Thommo kaže:
Čuj, Nik, ovako piše u papirima koji dolaze uz model.

"Von 1984 bis 1988 wurden 202 Maschinen als identischer Nachbau des Babelsberger Typ C durch das Ausbesserungswerk Meiningen gefertigt."
Tako da, provjeri svoje izvore - ali izgleda je postojala i kasnija identična serija rađena u 80-tima. ;)

Pa i napisao sam da je RAW Meiningen od '84. radio 'po licenci' zadnju seriju tih lokomotiva ali nije riječ o konstrukciji iz '84. nego iz '53. i to od LKM Babelsberg. A iz tvog teksta na prethodnoj strani gdje se spominje samo 'tip Meiningen', i pokretanje proizvodnje '84-88. bi se moglo zaključiti da je lokomotiva tada i nastala.
 

Stanley

Poznati forumaš
brzi_voz_628/629 kaže:
Zaboravih, dve takve "fireless" lokomotive koristila je i INA, tj. rafinerija u Sisku.
Koristila ih je i Te-To (termoelektrana-toplana) u Zagrebu na Žitnjaku. Osobno sam vidio jednu takvu lokomotivu u radu šezdesetih godina, manevrirala je vagonima s ugljenom. Još sam se čudom čudio kakva je to parnjača bez ugljena i bez dima. :D
 

nik

Veteran foruma
Stanley kaže:
brzi_voz_628/629 kaže:
Zaboravih, dve takve "fireless" lokomotive koristila je i INA, tj. rafinerija u Sisku.
Koristila ih je i Te-To (termoelektrana-toplana) u Zagrebu na Žitnjaku. Osobno sam vidio jednu takvu lokomotivu u radu šezdesetih godina, manevrirala je vagonima s ugljenom. Još sam se čudom čudio kakva je to parnjača bez ugljena i bez dima. :D

LKM 146686 61 1435 C-f Feuerlose C Export, Mašino-Impex, Zagreb/YU/ Museum Zagreb

Prema podacima iz Gredelja koristila ju je 'Termoelektrana Zagreb II' a oko 1990. je završila u HŽM gdje je i danas.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Booster, misliš baš ove na kraju? To je Roco 47483, ima oznaku 41 80 OBB 942... To znači da je namjenjen za "željezičke svrhe" - vjerojatno bi na pravoj željeznici prevozio tucanik za popravak pruge u radnim vlakovima.

Ne znam da li ga još ima gdje za nabaviti, ja sam ih pred 3-4 godine kupio na engleskom ebayu.

Još neki slični OBB dvoosovinci tipa Tds su ti Roco pod brojevima 46422, 46436 i 44154 (set od tri komada).
Proizvode ih i Fleischmann, Lima, Marklin, Trix, pa i Piko (ali je Piko bezobrazno skup).
 

damir661

Veteran foruma
Thommo kaže:
Booster, misliš baš ove na kraju? To je Roco 47483, ima oznaku 41 80 OBB 942... To znači da je namjenjen za "željezičke svrhe" - vjerojatno bi na pravoj željeznici prevozio tucanik za popravak pruge u radnim vlakovima.

Ne znam da li ga još ima gdje za nabaviti, ja sam ih pred 3-4 godine kupio na engleskom ebayu.

Još neki slični OBB dvoosovinci tipa Tds su ti Roco pod brojevima 46422, 46436 i 44154 (set od tri komada).
Proizvode ih i Fleischmann, Lima, Marklin, Trix, pa i Piko (ali je Piko bezobrazno skup).

Thommo jel znaš možda kat. brojeve od Pika,Fleischmanna,Trixa? Ili još bolje po neku sliku?
Nadam se da ima onih sa RCA natpisom, takve sam vidjao u Beogradu
 

Booster

Član foruma
Thommo kaže:
Booster, misliš baš ove na kraju? To je Roco 47483, ima oznaku 41 80 OBB 942... To znači da je namjenjen za "željezičke svrhe" - vjerojatno bi na pravoj željeznici prevozio tucanik za popravak pruge u radnim vlakovima.

Ne znam da li ga još ima gdje za nabaviti, ja sam ih pred 3-4 godine kupio na engleskom ebayu.

Još neki slični OBB dvoosovinci tipa Tds su ti Roco pod brojevima 46422, 46436 i 44154 (set od tri komada).
Proizvode ih i Fleischmann, Lima, Marklin, Trix, pa i Piko (ali je Piko bezobrazno skup).

Ovo je najbliže što sam našao (po izgledu) ali nije to to. Uglavnom u takvim ili jako sličnima vagonima se vozi repa, kod nas u Virovitici postoji tvornica šećera i tamo sam jedno vrijeme radio pa sam zapamtio kad dodje vlak sa 70-80 takvih vagomna na istovar :)

http://www.roco.com/products/Roco/66146.aspx
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh