Roco SŽ/JŽ 03 (SB 109)

nik

Veteran foruma
Kak' sad to; SŽ lokomotiva sa JŽ vagonom i još neko nedefinirano smeđe čudovište iza...?:o
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
…ili će možda biti obrnuto i Miloš sprema dekale da bi se mogli vagoni preoznačiti u SŽ?

Lokomotiva stvarno lijepo izgleda, jedva čekam, da dobijem svoj primjerak.
 

milošjocif

Član foruma
Lokomotiva nije moja,ja svoju dobijem u ponedeljak.Moja če biti pretvorena u JŽ,kao i ova na slikama.Garnitura je zasad univerzalna (osim zelenog Acme),pa može ič u obe variante.Smeđe čudo je vrlo lepa izrada modela vagona iz garniture,uostalom Nik čujem da u četvrtak dolaziš kod mene,pa češ ga imat u rukama.Da napomenem još nešto.03 kao nova vozi katastrofalno (po rečima vlasnika) preko skretnica,i to zbog predebljih gumica na tenderu.On jih je skinuo i montirao svoje i sad vozi odlično-barem na Jesenicama je išla ko mercedes.
LP Miloš
 

nik

Veteran foruma
Lokomotiva nije moja,ja svoju dobijem u ponedeljak.Moja če biti pretvorena u JŽ,kao i ova na slikama.Garnitura je zasad univerzalna (osim zelenog Acme),pa može ič u obe variante.Smeđe čudo je vrlo lepa izrada modela vagona iz garniture,uostalom Nik čujem da u četvrtak dolaziš kod mene,pa češ ga imat u rukama.Da napomenem još nešto.03 kao nova vozi katastrofalno (po rečima vlasnika) preko skretnica,i to zbog predebljih gumica na tenderu.On jih je skinuo i montirao svoje i sad vozi odlično-barem na Jesenicama je išla ko mercedes.
LP Miloš
Da, dolazim u četvrtak. Ovo za gumice sam isto negdje na stranim forumima pročitao. Roco inače u zadnje vrijeme koristi očajne gumice.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Kit za preradnju u JŽ je još u pripremi, nište prije januara. Kad bude spremno budete vidjeli. Pa vjerojatno neće biti samo preradnja 03 u početku sljedeće godine...
 

Izidor

Član foruma
Kažu, da od viška glava ne boli.:cool_2:
Više glasova ljudi, koji vole naše modele, veče šanse, da se nešto napravi u narednim godinama.:pivo::palac_gore::vrag:
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Jučer sam dobio svoj primjerak, mogu reči da sam stvarno oduševljen, ljepšeg modela još nisam imao, i ako sam prethodno bio u dilemi dali vrijedi kupiti nešto tako skupo, kad sam ga prvi put stavio na testni oval više nisam bio u dvojbi, da, vrijedi, barem meni lično.

CV3 i CV4 sam odmah podesio na 100, tako se dobije bolje zvučne efekte kod ubrzanja i kočenja nego sa tvornički podešenim vrijednostima 16 i 8, i jedina mana, barem za sada, je vožnja u najnižim brzinama, tada lokomotiva počne da »titra«, nadam se da će se to dati ispraviti sa podešavanjem CV-a.
 

milošjocif

Član foruma
Sve ostalo je dobro ispalo (table,grbi),staviču slike,kad bude gotovo.Evo,danas sam prvi put stavio slike na forum,hvala Gorčiju na kratkom kursu u srijedu.Inače,ja sam iscrtao u Acadu,a Goran je pripremio za jedkanje u CDRju.
LP Miloš
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh