JŽ/SŽ 342 - model i prototip

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
H0 amater čekao sam tvoj post. Kad može jedan hobista sam napraviti tad bih i ACME bio sposoban to napraviti. Ali u pitanju je zarada. Što manje uložka za što veči profit.

pozz
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kolega Nik, rekao sam da je ACME tipičan talijanski šlamperaj koji trpimo samo zato što jedini proizvode modele ex Yu. oni to znaju i dobro to koriste. da ima i jedan taj model od ROCO ove od ACME niko nebi niti pogledao barem dok ne bi bili upola jeftiniji. ovo je naravno moje mišljenje.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ja imam pitanje za poznavaoce ACME-ovih planova:

Kad bi mogao da se ocekuje (ukoliko je u planu) JZ verzija ovog modela?
 

crhav

Aktivan član
kolega Nik, rekao sam da je ACME tipičan talijanski šlamperaj koji trpimo samo zato što jedini proizvode modele ex Yu. oni to znaju i dobro to koriste. da ima i jedan taj model od ROCO ove od ACME niko nebi niti pogledao barem dok ne bi bili upola jeftiniji. ovo je naravno moje mišljenje.

prle kc, imas pravo ACME je slamperaj! To se je vidlo i sa njihovom panom lokomotivom gr.685!

Velimir
 

wiggum

Veteran foruma
Mon kaže:
Ja imam pitanje za poznavaoce ACME-ovih planova:

Kad bi mogao da se ocekuje (ukoliko je u planu) JZ verzija ovog modela?
Modeli su dosada izlazili više-manje prema slijedećem receptu: kada dođe najava + 1 do 2 godine.
 

damir661

Veteran foruma
wiggum kaže:
Mon kaže:
Ja imam pitanje za poznavaoce ACME-ovih planova:

Kad bi mogao da se ocekuje (ukoliko je u planu) JZ verzija ovog modela?
Modeli su dosada izlazili više-manje prema slijedećem receptu: kada dođe najava + 1 do 2 godine.
Videcemo u katalogu za 2013, da li ce je uopste biti
 

nik

Veteran foruma
damir661 kaže:
Videcemo u katalogu za 2013, da li ce je uopste biti

Moje je mišljenje da će sigurno biti samo je pitanje kad.

JŽ 342 je lokomotiva za 'Jugoslaviju', 'JŽ Mimaru', JŽ Croatiu' i 'Hellas-Istanbul' tako da ima itekako smisla da ju ACME napravi.
 

wiggum

Veteran foruma
A evo i novih kritika na model:

TV kaže:
Očigledno je i krov previsok kada se usporede proporcije gornjeg čeonog svijetla:

ca2aw74cxx40sjefb.jpg


ca2ax3w3rfjk2gqfb.jpg



Jedan kolega s talijanskog foruma je još zaključio da su donja čeona svijetla previsoko napravljena:
ca2axznzyrc5nyrpj.jpg


ca2azabj65pkaxpzb.jpg

MfG
TV Slowenien
TV, http://www.bahnforum.info/smf/index.php ... msg1437157 , već prevedeno s njemačkog

Što se tiče previsokog krova, teško je to ovako reći bez dobrih fotki s čela (i modela i prave lok.). Mislim da se tu može raditi o krivoj perspektivi koja vara, ili po meni, o premalom promjeru gornje lampe.

A što se svijetla tiče, mislim da je tu evidentna greška. Odmah sam primjetio da nešto ne valja s tim donjim svijetlima, a evo sada i potvrde moje sumnje. Šteta. :(
 

damir661

Veteran foruma
I krov jeste visociji nego sto bi trebao, a sto se tice svetla, mislim da bi ona trebala biti za nijansu veca na modelu pa bi onda ova greska bila nevidljiva, a desni far kao da je malo ukrivo
 

nik

Veteran foruma
Postoje dva tipa donjih svjetala; originalna i sadašnja. Originalna su manja a sadašnja veća dok je ACME napravio neku međuveličinu pa je zato i taj razmak ispod njih. To sa svjetlima i nije tako loše jer se uz jednako mali kompromis u veličini može napraviti i JŽ i SŽ verzija a bez da se rade nova svjetla.

Što se gornjeg svjetla tiče ono nije baš najbolje pogođeno ali se niukom slučaju prema njemu ne smije ocjenjivati krov.
 

nik

Veteran foruma
Što se postolja tiče Moped ima slična postolja kao FS lokomotive koje radi ACME (E645, E646 kao i E656) ali ne ista (osim detalja čini mi se da je i FS osovinski razmak 100mm manji; 3100mm).

acme60142.jpg

www.tee-usa.com

acme-60241-moped.jpg


Ista postolja kao na Mopedu ima i serija 362 (3200mm).
www.vlaki.net/slike/lok342-1.jpg
www.stacion.hr/vs/e1061/362_teh_nacrt.jpg

jdz362-010.JPG

www.pospichal.net

Očigledno je ACME morao iznova raditi postolja za Moped a jedino logično objašnjenje zašto je skraćen donji rub frema lokomotive a nije jednostavno odrezan gornji dio postolja je to da je u planu i serija 362 a nije se htjelo raditi alate za dvije verzije postolja (odrezano i cijelo). Na 362 su postolja na otvorenom i jako vidljiva pa moraju biti kompletna.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Tu dolazimo do mogućeg paradoksa - ACME je izdao Mopeda; model ima prisutne greške, koje će možda odbiti jedan broj kupaca. Ako se lokomotiva ne proda u broju koje je tvornica predviđala, da li će se ACME razočarati u kupce iz ex. države? I možda stornirati potencijalnu seriju Žutki?? :(

Nadam se da taj "plan" o proizvodnji Žutke ima neku dozu realnosti, i da ga Mopedov eventualni podbačaj na tržištu neće poremetiti... :S:
 

nik

Veteran foruma
Thommo kaže:
Tu dolazimo do mogućeg paradoksa - ACME je izdao Mopeda; model ima prisutne greške, koje će možda odbiti jedan broj kupaca. Ako se lokomotiva ne proda u broju koje je tvornica predviđala, da li će se ACME razočarati u kupce iz ex. države? I možda stornirati potencijalnu seriju Žutki?? :(

Nadam se da taj "plan" o proizvodnji Žutke ima neku dozu realnosti, i da ga Mopedov eventualni podbačaj na tržištu neće poremetiti... :S:

Tko želi imati Mopeda kupiti će ovoga jer drugoga nema niti će ga biti.
Ako nekog baš smeta taj podrezani frem može zalijepiti odgovarajući traku polistirena, pokitati spoj i ofarbati veći dio frema ponovo u istu zelenu boju (uz maskirane natpise i pločice).
Prodalo se i brdo Goša Y vagona bez obzira na to što vagoni sa sjedalima/ležajima imaju prevelike prozore sa predebelim okvirima (a na starijem tipu fali i žljeb ispod krova) a vagon za spavanje prekratke odjeljke, suvišni odzračnik na krovu i fale mu žljebovi iznad prozora.
Na Goša Z1 vagonima pak uopće ne štimaju kablovi na okretnim postoljima jer su ista uzeta sa DB vagona a i 'suknjice' su nedovoljno zaobljene prema unutra.
Ali što je - tu je; imamo 50-ak 'domaćih' modela (ACME + Moko + KlubBaat) više nego prije nekoliko godina i još ih je 20-ak u najavi a za nešto više od mjesec dana je nirnberški sajam...
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Pitam se kamo idu ovi komentari g. TV aka. staadt_haag iz Railserbia foruma? Zašto nije takve primjedbe dao kad je bio pokazan prototip u Nürnbergu pa bi se sigurno moglo još nešto ispraviti. Mislim, da je sad prekasno da se kuka.
Oko donjeg ruba šasije - jeste primijetili da ima moped značajne cijevi za zrak pa na svim dosad objavljenim fotografijama fale kao i neki drugi dodatni dijelovi? Ako su te cijevi kao dodatni dio (nadam se!), onda prema iskustvima sa radom iz plastike trebaju biti min 0,6 promjera. To će sigurno smanjiti tu rupu ispod boka lokomotive pa će biti postolja znatno manje primjetljiva.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ma ljudi moji, jedina mana modela su oznake! >:)

Blagdani i veselje su tu, Nova godina iza coska, a vi "krov onakav, svetla ovakva"... ma model je super! ;)
Uostalom, k'o sto rece nik: " Tko želi imati Mopeda kupiti će ovoga jer drugoga nema niti će ga biti."

Znaci, navalite i dajte neki video, da vidimo kako Moped juricka! :palac_gore:
 

IVANS

Član foruma
moje iskustvo po pitanju acme lokomotima je vrlo loše, pogotovo ko želi da ih digitalizuje.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh